Извадоци од дневникот на британскиот актер Ричард Бартон кои беа објавени од британските медиуми, откриваат негова љубов кон Елизабет Тејлор со која беше женет двапати.

Тој имаше одлична улога со кралицата на Англија, за отворањето на Олимписките игри во Лондон, минатата недела. Но, Даниел Крег уште еднаш покажа која е кралица на неговото срце.

Откако мајката на Бред Пит отворено ги искажа своите конзервативни политички ставови и го нападна претседателот Обама за поддршката на истополовите бракови и правото на абортус, Анџелина Џоли има намера да ги преземе нештата во свои раце.

Иако верува дека за убавина на својата кожа самите можеме многу да направиме, сепак таа истакнува дека гените се клучниот фактор.

Најново на форумот

  • No posts to display.