Популарната актерка на социјалната мрежа Инстаграм ја објави среќната вест дека со сопругот Бенџи Мејден станале родители на ќерка – Радикс Мејден.
Ова е прво бебе за актерката и музичарот кои стапија во брак во јануари 2015 година.

Во објавата Камерон напиша дека тие се решени да ја чуваат ќерката далеку од очите на јавноста и нема да споделуваат нејзини фотографии и други детали освен дека малечката е многу слатка.

Најново на форумот

  • No posts to display.