Холивудската ѕвезда ја покажа својата прекрасна фигура во црн фустан со длабоко деколте на модната забава на Гучи во Музејот на уметноста 2012 во Лос Анџелес.

Поранешната ѕвезда на серијата „Пријатели“ го привлекуваше вниманието целата вечер, а беше во друштво на Камерон Дијаз која беше во жолт мини фустан, и преубавата Салма Хајек.

Џен цела вечер беше покрај својот свршеник Џастин Теру, со кого се свршија во август. На забавата се појави и најдобрата британска манекенка Рози Ханингтон-Витли, која во зелен фустан покажа зошто е најубавиот модел.

 

Најново на форумот

  • No posts to display.