На модната недела во Милано, Донатела Версаче ја претстави по малку необичната колекција наменета за млади девојки кои се во панк фазон.

Ако може да и‘ веруваме, наредната есен на големите настани ако сакате да бидете забележана, ќе треба да се облечете во блескав ПВЦ, а идеалниот накит е опасно боцкав и заканувачки.

{AG thumbWidth="200" thumbHeight="120" thumbAutoSize="none" arrange="name" backgroundColor="ffffff" foregroundColor="808080" highliteColor="fea804" frame_width="500" frame_height="300" newImageTag="0" newImageTag_days="7" paginUse="1" paginImagesPerGallery="10" albumUse="1" showSignature="0" plainTextCaptions="1" template="classic" popupEngine="fancybox"}2013/03/versace{/AG}

 

 

 

Најново на форумот

  • No posts to display.