Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Компјутерска томографија

Компјутерска томографија 27 Сеп 2015 00:55 #255055

 • izabella
 • izabella's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Pink up your day!
 • Теми: 736
 • Thank you received: 196
Девојки дали некој знае колку се движи цената за компјутерска томографија со контраст по приватниве болници?
Се јавив во Систина и Ре Медика не сакаат да ми кажат цена, дојдете ќе ве прегледаме, ќе се консултираме, ќе ви кажеме...

Ми е итно, па ве молам ако некој има информација да ја сподели, ако несакате јавно, пишете ми во инбокс.

Благодарам...


The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible !
The administrator has disabled public write access.

Ре: Компјутерска томографија 28 Сеп 2015 10:34 #255092

 • Padme
 • Padme's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 116
 • Thank you received: 30
Remedika imaat cenovnik na web, pobaraj na google ;remedika cenovnik', ke izleze...ima razlicni ceni vo zavisnost od toa na koj del od teloto se pravi CT. I Sistina imaa porano cenovnik, sega ne gledam na sajtot...Znam deka MR na vrat i glava e ~200 eur. CT ima i kaj Tolovski i vo Medi centar mislam se vikase, kaj Zeleznicka...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Компјутерска томографија 01 Окт 2015 18:47 #255101

 • zence
 • zence's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 505
 • Thank you received: 81
На webklinika.mk сега има понуда за 4100, а цената била 8100
Golemata 2001, srednata 2004 i maliot 2009
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.