Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Подобрување на имунитет

Ре: Подобрување на имунитет 28 Окт 2015 18:47 #255153

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
Dali imate iskustvo s ribino maslo. Planiram da pocnam na maliot da mu davam zimovo.
Imace dosega pieme samo vitamin C i D3 kapki bidejki me sovetuvaat deka nedostatok va vitamin D (koj retko se zabelezuva deka go ima) moze da pridonese do pocesti nastinki.
The administrator has disabled public write access.

Подобрување на имунитет 29 Мар 2016 17:20 #255290

 • izabella
 • izabella's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Pink up your day!
 • Теми: 736
 • Thank you received: 196
 • Карма: 0
Мајки дали некоја ја знае цената на Колострумот од Др Волц? и дали некој има искуства со него

Синко во последниве два месеци се разболе 3 пати со високи температури кои тешко се симнуваат, цело време беше на антибиотици, последниот го допи минатиот понеделник.
Еве го денес пак со температура и затнат нос и болно грло.

Од фармацефтите имам читано само пофални зборови за колострумот, но мислам дека е само реклама, па затоа ако има некој искуство нека го сподели.
Инаку кога беше помал пиеше киндер имун од Др Волц и немаше никакво фајде.


The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible !
The administrator has disabled public write access.

Ре: Подобрување на имунитет 10 Окт 2017 21:20 #255450

 • nate1909
 • nate1909's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 3
 • Карма: 0
moze nekoj da mi kaze iskustvo za wellkid baby&infant multi vitamin
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.