Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

ТЕМА: За подобра информираност околу ХПВ вакцината

Ре: За подобра информираност околу ХПВ вакцината 03 Мај 2012 11:37 #197313

 • vistina
 • vistina's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 245
 • Thank you received: 139
 • Карма: 0
mnogu mi e zal sto ne sum vo moznost da dojdam , no sekako zainteresirana sum za ishodot
The administrator has disabled public write access.

Ре: За подобра информираност околу ХПВ вакцината 03 Мај 2012 12:15 #197317

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
И јас би требало да дојдам :OK:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: За подобра информираност околу ХПВ вакцината 03 Мај 2012 13:34 #197324

 • Inicka
 • Inicka's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 291
 • Thank you received: 196
 • Карма: 4
I jas ke dojdam ako ne odime na vikend vo Grcija.Utre ke znam.Vo sekoj slucaj me interesira ishodot i zainteresirana sum za ponatamosnite aktivnosti.
The administrator has disabled public write access.

Ре: За подобра информираност околу ХПВ вакцината 04 Мај 2012 03:27 #197414

 • темјанушка
 • темјанушка's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 314
 • Thank you received: 197
 • Карма: 0
Ja sum bolna. Grloto me korne. :grr:
The administrator has disabled public write access.

Ре: За подобра информираност околу ХПВ вакцината 04 Мај 2012 03:28 #197416

 • Mama Sani
 • Mama Sani's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Dve sonca, dve srcenca, dve srekicki na mama
 • Теми: 2653
 • Thank you received: 1852
 • Карма: 55
Тогаш се гледаме утре во 11:00 часот во АБЦ, јас можеби со мене ќе ја земам само поголемата и комшивките :guskanje:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Annabel Lee

Ре: За подобра информираност околу ХПВ вакцината 04 Мај 2012 03:31 #197418

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Фала комшинице :)

Само кај мене изгледа ќе се измрдаат плановите, т.е.моите ќе си одат, па ќе морам со двете да дојдам :laugh:
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: За подобра информираност околу ХПВ вакцината 04 Мај 2012 03:37 #197423

 • Frenky
 • Frenky's Avatar
 • Offline
 • Султанa
 • Теми: 4119
 • Thank you received: 3812
 • Карма: 95
doagjam i jas, ama sama :zelen:
The administrator has disabled public write access.

Ре: За подобра информираност околу ХПВ вакцината 05 Мај 2012 09:59 #197662

 • Meyo
 • Meyo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Ex mama-Maja :)
 • Теми: 2261
 • Thank you received: 2819
 • Карма: 0
posle sostanokot neli na rabota :)

eve ja FB grupata na Irene Berret koja drzi predavanja zaedno so zaedno so Slagjana Velkov

Линк 1


A od stranicaakoja postoi podolgo vreme proizleze vo April peticijava, za zal 1 mesec i mnogu malku potpishani ama moze da se kontaktiraat za iskustvo

Линк 2
When power of love overcomes the love of power, the world will know peace...
Последна промена: 05 Мај 2012 13:32 by Mama Ane.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: biljann, Mama Sani

Ре: За подобра информираност околу ХПВ вакцината 05 Мај 2012 10:29 #197663

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Браво дечки...:OK:

Јас бев спречена, т.е. ќе морав да дојдам со децата, ништо од состанок немаше да видам:( .

Па кажете на кратко што се договоривте:)
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: За подобра информираност околу ХПВ вакцината 05 Мај 2012 15:12 #197680

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Еве, она кое можам да придонесам е и отворање на посебен подфорум на тема Вакцини
Тука може да се отвораат секакви теми кои се поврзани со ова што се турка како проект, а е поврзано со вакцините, за да биде попрегледно и полесно за навигација.

Доколку сметате дека треба уште нешто, пишете.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 05 Мај 2012 15:14 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Ре: За подобра информираност околу ХПВ вакцината 20 Ное 2013 19:02 #245953

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

Најново на форумот

 • No posts to display.