Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Омилен ТВ канал !

Омилен ТВ канал ! 14 Сеп 2010 02:34 #51509

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Discovery (сите канали), National Geographic, VH1, MTV, Play TV...

Од македонските...немам омилени, ама гледам А1 заради CSI, Канал 5 заради некои емисии како КОД...
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен ТВ канал ! 14 Сеп 2010 02:42 #51513

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Foxlife i Travel&Living :srce:
od nasite nemam nekoja bas omilena gledam sto ke mi se bendisa vo momentot :hahaha:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен ТВ канал ! 14 Сеп 2010 03:30 #51543

 • Barbie
 • Barbie's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 1449
 • Thank you received: 25
 • Карма: 0
Од нашите А1, а од странските Vh1.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен ТВ канал ! 14 Сеп 2010 03:42 #51547

 • Molly
 • Molly's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2294
 • Thank you received: 1512
 • Карма: 109
Поради кабловска неможам да гледам тоа што сакам:mdf: :mdf:
Сите убави ТВ-канали ги укинаа.Немам Discovery, Travel&Living и некои други програми кои сакав да ги гледам.Сега многу ретко гледам ТВ, а најчесто некоја серија на Foxlife, А1 и ТВ1000 даваат добри филмчиња:OK:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен ТВ канал ! 14 Сеп 2010 12:39 #51694

 • EckaGj
 • EckaGj's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • ❤Се што се сака,се може!!!❤
 • Теми: 989
 • Thank you received: 93
 • Карма: 31
Од нашите канали Сител и Канал 5.Од странски Eurosport,Nacional Geografic,Hrt,Nova,Hbo,Tv 1000
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен ТВ канал ! 14 Сеп 2010 19:06 #51919

 • Bogdana
 • Bogdana's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Милувам прашинка да си, тих повеј да ми те донесе
 • Теми: 279
 • Thank you received: 48
 • Карма: 14
хрт 1,хрт 2 и нова тв:)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен ТВ канал ! 20 Сеп 2010 00:25 #53398

 • Миња
 • Миња's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • monabombona
 • Теми: 359
 • Thank you received: 82
 • Карма: 1
HRT, Discovery (travel and living), Fox Life, Fox Crime i HBO Comedy.
Канал 5 и сега пуштам Наша тв (мислам дека е, ако не е Алфа) за Третиот камен од сонцето.
Вести читам на интернет и тоа на сите веб страни по ред (да ги видам сите гледишта):)
* Шмизлата 05.01.2007
* Шармерот 06.02.2013
If evolution really works, how come moms have only two hands
Последна промена: 20 Сеп 2010 00:26 by Миња.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен ТВ канал ! 12 Ное 2010 15:37 #71595

 • Mladenovska
 • Mladenovska's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Децата се најголемото богатство
 • Теми: 786
 • Thank you received: 189
 • Карма: 0
Од нашите канали А1, Сител. Од странските Discovery,Nacional Geografic, Cartoon, Eurosport
*****СРЕЌНА НОВА 2011 *****The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен ТВ канал ! 08 Дек 2010 16:48 #84862

 • DijanaP
 • DijanaP's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 2006
 • Thank you received: 212
 • Карма: 81
:gp: би го додала HBO - прекрасни филмови пуштаат
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен ТВ канал ! 08 Дек 2010 16:59 #84866

 • Mama Sani
 • Mama Sani's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Dve sonca, dve srcenca, dve srekicki na mama
 • Теми: 2653
 • Thank you received: 1852
 • Карма: 55
HTV1 i 2, Nova TV, RTL hrvatskiot, Universal, Chanal 1000, Discovery, potoa na mm Euro Sport i na kerka mi Tiny Pop i Minimax, a inaku mi se dopagja i HBO samo sto go nemame na nasive kanali.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен ТВ канал ! 04 Јан 2011 23:17 #98736

 • МакеДа
 • МакеДа's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 179
 • Thank you received: 27
 • Карма: 3
Foxlife i Eurosport
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен ТВ канал ! 06 Јан 2011 03:28 #99157

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Слабо гледам ТВ, но ајде да го издвојам како омилен Foxlife
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен ТВ канал ! 06 Јан 2011 03:31 #99159

 • winnie the pooh
 • winnie the pooh's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 305
 • Thank you received: 63
 • Карма: 2
po cel den gedame Baby first TV, a posle 20h A1
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен ТВ канал ! 06 Јан 2011 06:45 #99297

 • COCKA
 • COCKA's Avatar
 • Offline
 • new born
 • strong enough !!!
 • Теми: 199
 • Thank you received: 95
 • Карма: 4
Бидејки сум дома, денов со ТВ вака започнува: задолжителино 10.20 МТВ 1 Приказните (дури се појадува и се пие кафето); следно дури чистам и готвам VH1; кон 14.00 локална ТВ Тера , се гледаат СОЛЗИ И СМЕА, понатаму FOX Life , TV 1000, HRT1, Alfa, навечер А1, Алфа, АБ Канал, Телма.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен ТВ канал ! 09 Апр 2012 11:49 #193564

 • Марфи
 • Марфи's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Попозната како Katerina81 :))
 • Теми: 1246
 • Thank you received: 869
 • Карма: 5
Од странскиве најмногу ги гледам сериите на Foxlife и Travel & living...а од нашиве доста најмногу ги гледам Канал 5 и ЕДО....е таму пуштаат филмови лудница најнови...крадени - некрадени, никој не може да им парира :aleluja:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен ТВ канал ! 11 Јун 2013 08:18 #241171

 • Mama*D*
 • Mama*D*'s Avatar
 • Offline
 • junior
 • ex.DijanaP
 • Теми: 607
 • Thank you received: 93
 • Карма: 0
Од странските HBO, Discovery,...и имаше уште неколку слични на Discovery-ама не ми текнува сега во моментов како се викаат.
А од нашиве не би можела да речам точно да определам, кога на сите нешто многу им фали.
Нема како порано цртани/филмови/ и убава програма како порано....само турски серии и тоа па тоа.

Идеална мајка, жешка љубовница, почитувана дама...Сето тоа треба да биде една жена!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен ТВ канал ! 04 Јул 2013 11:26 #241910

 • izabella
 • izabella's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Pink up your day!
 • Теми: 736
 • Thank you received: 196
 • Карма: 0
Fox, Fox Life, Fox Crime, HBO :yes:


The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible !
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.