Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ТЕМА: Подитно менувам канал!

Одг: Подитно менувам канал! 25 Дек 2009 00:21 #5170

 • Natasha
 • Natasha's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Животот е суров но мора да се живее
 • Теми: 74
 • Thank you received: 11
 • Карма: 8
Jas menuvam na golemiot brat,na Vucic i na Latas,a sitel ne gledam voopsto
The administrator has disabled public write access.

Одг: Подитно менувам канал! 25 Дек 2009 00:26 #5172

 • Eci Peci
 • Eci Peci's Avatar
 • Offline
 • new born
 • away, but here :)
 • Теми: 63
 • Карма: 6
И јас како повеќето од вас менувам сместа на реални шоуа и сапуници, А сител не знам ни на кој број ни е мемориран,
и сите пинк-канали не постојат кај нас, а за бугарските да не ни спомнувам, се знае, се што промовира турбо фолк и кич-култура е избришано :unsure: До душа се помалку и помалку гледам воопшто тв.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Подитно менувам канал! 25 Дек 2009 11:08 #5401

 • evamaria
 • evamaria's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 68
 • Thank you received: 2
 • Карма: 4
менувам на бумбар, јади бурек, браво шоу.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Подитно менувам канал! 25 Дек 2009 15:09 #5548

 • Zaharija
 • Zaharija's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 369
 • Thank you received: 135
 • Карма: 18
Браво шоу,Големиот брат,Бумбар,а во последно време и на вести,посебно на Сител
The administrator has disabled public write access.

Одг: Подитно менувам канал! 27 Дек 2009 03:21 #6403

 • mama 87
 • mama 87's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 88
 • Карма: 2
Devojki mislam deka gi zaboravivte OSTROVOT NA BOGATSVOTO,BRZI PARI i nekoi slicni na tie,auu dosada.
Menuvam kanal i na Latas obavezno kako i na bumbarot i bravo sou.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Подитно менувам канал! 27 Дек 2009 13:23 #6539

 • Goca
 • Goca's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 43
 • Thank you received: 23
 • Карма: 11
Не можам органски да го сварам Латас по итно го менувам,Црн-Бел Бумар (ццц што народ ќе бевме :blink: ),менувам на Бугарска музика,Квизовите за брза заработувачка а Вуќич пак не е ни во кокуренција...има многу на кои менувам канал :)
The administrator has disabled public write access.

Одг: Подитно менувам канал! 28 Дек 2009 02:58 #6865

 • Dara
 • Dara's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 18
 • Thank you received: 1
 • Карма: 2
Menuvam kanal koga Latas pocnuva da si pravi muabet sam so sebe vo terminot na vesti,onaa so bumbarive koja e simpatija na site starcinja vo MK,Suzana Turundzieva so nejziniot cirkus, potoa menuvam kanal na jadi burek,Milenko i na kraj si pustam nacional geografik i si go odmaram mozokot od foliranti.
Последна промена: 28 Дек 2009 02:59 by Dara.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Подитно менувам канал! 28 Дек 2009 03:19 #6878

 • Slavica
 • Slavica's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Think pink!:)
 • Теми: 1735
 • Thank you received: 627
 • Карма: 9
Menuvam kanal na turski , hrvatski i spanski serii :S na golemiot brat , na islelenicki dzuboks i na onie filmovite pred 100 godini sto gi pustaat na MTV
The administrator has disabled public write access.

Одг: Подитно менувам канал! 28 Дек 2009 03:29 #6884

 • Jasmina,mina
 • Jasmina,mina's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Животот е убав :)
 • Теми: 105
 • Thank you received: 7
 • Карма: 15
на сите досегашни шоуа на Вучиќ,на Јанко Јади Бурек,а не менувам туку НЕ гледам воопшто МТВ(македонска телевизија),на Бумбар менувам канал,и на агресивни филмови каде има убиства,крвопролевање!На Бокс мечови!Менувам канал кога ќе затекнам филм во кои патат деца,односно се болни од некоја тешка болест,гладуваат или се злоупотребувани!Би умрела ако ги доглдема до крај таквите филмови,не можам да поднесам да гледам како патат детски души,тоа ме убива иако е филм! :(
The administrator has disabled public write access.

Одг: Подитно менувам канал! 28 Дек 2009 05:02 #6931

 • el.ja.
 • el.ja.'s Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 9
 • Карма: 0
Jas ne menuvam kanali.Ili mm gleda vesti(ko nekoj penzioner e) ili pogolemata kerka gleda crtani filmovi.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Подитно менувам канал! 28 Дек 2009 14:04 #7017

 • Elicka
 • Elicka's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Животот е убав
 • Теми: 258
 • Thank you received: 103
 • Карма: 4
Менувам канал на шпански серии и спорт. Воопшто не гледам.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Подитно менувам канал! 28 Дек 2009 14:05 #7018

 • Vasidora
 • Vasidora's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1178
 • Thank you received: 400
 • Карма: 43
Менувам набрзина кога ке дојдам до Пинк или фудбалски натпревар, не можам да ги смислам тие две работи.

А да и на шпански и турски серии :)
The administrator has disabled public write access.

Одг: Подитно менувам канал! 30 Дек 2009 03:00 #8115

 • Inicka_08
 • Inicka_08's Avatar
 • Offline
 • new born
 • srekna mamicka
 • Теми: 127
 • Thank you received: 2
 • Карма: 6
spanski serii, gatacki i kvizovi onie so te teraat da vrtis na telefon i treba da pogodis nekoj mnogu lesen predmet.
A na nekoi spanski serii muzikata ime e kako na horor film vo nekoi sceni, ufff se ezam i sega, gi mrazam.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Подитно менувам канал! 30 Дек 2009 04:14 #8152

 • M-A-M-I
 • M-A-M-I's Avatar
 • Offline
 • new born
 • никогаш не вели никогаш!!!
 • Теми: 22
 • Карма: 2
Јас менувам на сител,посебно кога е Латас,Ивона...уф неможам органски да ги сварам,а и онај Миленко,,не го поднесувам воопшто..има и други ама не ми текнува во момнетов ,кога ке ми текни ке пишам ;)
The administrator has disabled public write access.

Одг: Подитно менувам канал! 08 Јан 2010 03:14 #11479

 • fibimk
 • fibimk's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 50
 • Thank you received: 7
 • Карма: 7
Smesta menuvam Pink,bugarski kanali so muzika....Od nasive Bravo sou pod hitno,Golemiot brat isto.....a tuka se vklopuvaat i nekoi kanali koga emituvaat narodnjaci.....
The administrator has disabled public write access.

Одг: Подитно менувам канал! 08 Јан 2010 04:08 #11520

 • desi4ka
 • desi4ka's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 39
 • Thank you received: 1
 • Карма: 0
Bugarskite kanali ne mozam da gi zamislam najmnogu menuvam na niv
The administrator has disabled public write access.

Ре: Подитно менувам канал! 12 Сеп 2010 15:11 #50934

 • Slavica
 • Slavica's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Think pink!:)
 • Теми: 1735
 • Thank you received: 627
 • Карма: 9
na vesti
The administrator has disabled public write access.

Ре: Подитно менувам канал! 12 Сеп 2010 16:07 #50958

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Na politicki emisii, site TV dnevnici i sl.
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Ре: Подитно менувам канал! 12 Сеп 2010 17:13 #50980

 • Simona`s mom
 • Simona`s mom's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 184
 • Thank you received: 73
 • Карма: 3
На Браво шоу и такви слични сплачини и на сите јасновидци и ступидни риалити шоуа,ми фали она смајлито што повраќа:zelen:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Подитно менувам канал! 12 Сеп 2010 18:53 #50994

 • Bogdana
 • Bogdana's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Милувам прашинка да си, тих повеј да ми те донесе
 • Теми: 279
 • Thank you received: 48
 • Карма: 14
на такви наградни шоуа ,каде девојки мафтаат со парите на екран и по сто пати повторуваат едно те исто,ајде јавете се ,погодете го зборчето и ваши се парите.која глупост..уште поголема,како има луге кои вртат на телефони 050
The administrator has disabled public write access.

Ре: Подитно менувам канал! 13 Сеп 2010 01:07 #51076

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Аааа Богдана немој така, свеки моја се јави и доби 8000 ден, ама не кажува колку и била телефонската сметка :P

Инаку менувам канал на истите такви наградни прашања, на емисии за гатање, на серии од типот на Бандини, виолини, и на Јанко :)
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Подитно менувам канал! 13 Сеп 2010 02:56 #51108

 • Bejbi
 • Bejbi's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 157
 • Thank you received: 32
 • Карма: 6
Кога почнува Јанко буквално итно менувам
The administrator has disabled public write access.

Ре: Подитно менувам канал! 14 Сеп 2010 18:20 #51864

 • Barbie
 • Barbie's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 1449
 • Thank you received: 25
 • Карма: 0
Подитно менувам канал на Браво шоу, Кој те шиша, 4 Сезони, на квизовите каде што се врти по неколку пати за да те вклучат во емисија, на емисиите каде што има народна музика, и др.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Подитно менувам канал! 18 Сеп 2010 02:21 #52924

 • Dara
 • Dara's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 18
 • Thank you received: 1
 • Карма: 2
Na Rajko,Petko.Milenko,Janko, Bumbarko,Latasko idr.Od ovoj kalibar :P
The administrator has disabled public write access.

Ре: Подитно менувам канал! 19 Сеп 2010 02:20 #53127

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Кога има избори, на платени политички програми, уууффф како ме нервираат :)
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Најново на форумот

 • No posts to display.