Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Пинкови ѕвездички

Пинкови ѕвездички 13 Јун 2016 09:20 #255346

  • Big Sister
  • Big Sister's Avatar
  • Offline
  • Супер администратор
  • Soul Sister
  • Теми: 7934
  • Thank you received: 5653
  • Карма: 121
Ги гледам само бидејќи се работи за деца, кои се извонредни. Оваа година има и неколку македонски девојчиња од кои фаворит од почетоткот ми е Антонија Гиговска.
Инаку од жирито најмногу ме нервира Гоца која претерува со нејзините беседи за да тоа дали да се пеело назално или да се издишело вака или онака. А да не зборам кога ќе се воодушеви од некој како пее. Пренемагање и глуматарење до даска.
А Хари ми е кул тип и е секогаш одмерен и реален. Дури и кога не е задоволен знае како да го каже тоа.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

  • No posts to display.