Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Златна бубамара на популарноста

Златна бубамара на популарноста 20 Фев 2014 05:38 #248834

 • mamicka
 • mamicka's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • :)
 • Теми: 956
 • Thank you received: 340
 • Карма: 7
Дали гледате златна бубамара? Јас обожавам и едвај ја чекам сабота. Сашко ми е закон за водител. Дали некој ја гледаше вчера во живо, да му завидувам ;)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Златна бубамара на популарноста 20 Фев 2014 17:38 #248845

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
I jas edvaj ja cekam bubamarata :-)
imase po fb pusteno klipce za Daniel deka dobil statuetka za otkritie na godinata :yes:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Златна бубамара на популарноста 21 Фев 2014 05:27 #248851

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Ja gledam na TV sekogas, oti skecovite im se super. Ama sto se odnesuva do nagradite, sekoja godina se povtoruva istoto, odnosno odnapred se znae koj za sto ke dobie nagrada.
imaat takov nekoj cuden sistem za tie nagradi sto ne mi se dopaga.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Златна бубамара на популарноста 23 Фев 2014 06:32 #248893

 • Mama*D*
 • Mama*D*'s Avatar
 • Offline
 • junior
 • ex.DijanaP
 • Теми: 607
 • Thank you received: 93
 • Карма: 0
Гледав вчера, и бас се чудам зарем и порано вака странци се наградуваа,...или јас до толку сум заборавила?

Идеална мајка, жешка љубовница, почитувана дама...Сето тоа треба да биде една жена!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Златна бубамара на популарноста 23 Фев 2014 18:51 #248903

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
bubamarava e epten predvidliva. sve sto ke se pojavi mora nagrada da dobie, bez razlika dali e opravdano ili ne. i najmnogu sto ja vadi i pravi interesna se tie stendap parcinja koi gi kazuva voditelot.
mada veke se pretera t.e stana dosadno so povrzuvanjeto politika i celo vreme be politicarite se glavni likovi i vo publika. katastrofa!
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: mamicka

Ре: Златна бубамара на популарноста 24 Фев 2014 04:44 #248917

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Dolphin wrote:
I jas edvaj ja cekam bubamarata :-)
imase po fb pusteno klipce za Daniel deka dobil statuetka za otkritie na godinata :yes:

:dosadno: nesto bash i ne me voodusevi godinava , aj se nadevam deka dogodina nesto na pozitivno ke smenat vo pogolemata sala , so poniska cena na kartite :angel:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: mamicka

Ре: Златна бубамара на популарноста 24 Фев 2014 09:20 #248922

 • forumce
 • forumce's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 291
 • Thank you received: 94
 • Карма: 0
Mene mi bese super.Sashko si e Sashko,negovite najmomenti ponekogas se i koga ne se drzi do scenario.Interesen mi e samiot po sebe.Bitno se posmeavme. Nagradite ok,samo hitot na godinata jas prv pat go slusav ili jas sum nesto out. :emm: Mnogu mi se bendisa navrakanjeto na pesnite od Bojs.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Златна бубамара на популарноста 25 Фев 2014 04:02 #248947

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Шоуто беше ОК, ама за бубамарата секогаш имам високи критериуми, па затоа имам чувство дека овој пат потфрлија. Знаат они да направат и подобри изданија.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Златна бубамара на популарноста 25 Фев 2014 04:50 #248949

 • Марфи
 • Марфи's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Попозната како Katerina81 :))
 • Теми: 1246
 • Thank you received: 869
 • Карма: 5
Мене не ми беше ама ИЧ интересно годинава. Мнооогу подобро беше лани и др. години.
Некако се политички штосови, а и несмешни башка
Едино мерак ми беше што Сачко ја врати онаа Тамара да пее. Е многу ме нервира ич не ја можам....
Последна промена: 25 Фев 2014 04:51 by Марфи.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Златна бубамара на популарноста 01 Мар 2014 18:41 #248997

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
она што ме насмеа беше финтата со пензионерите. ама кога запна заев па заев и бонева... :X
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Златна бубамара на популарноста 03 Мар 2014 03:38 #249018

 • Maja
 • Maja's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 630
 • Thank you received: 136
 • Карма: 6
За жал не го догледав до крај, ама тоа што го видов беше супер! Пензионерите, билобил парти....хехехе...Поштено сум се изнасмеала. Едвај чекам да има пак :cvet:
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.