Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

ТЕМА: Х - фактор

Ре: Х - фактор 24 Мар 2014 04:37 #249388

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Даниел во финалето се надмина себеси. Никогаш не бил подобар. Па и изборот на песна на Тоше за крај беше одлично смислена стратегија, а да не зборам колку добро ја отпеа.
Што друго да кажам освен Браво!

Некако жирито на крај како да не беше најсреќно со конечниот победник, или мене така ми се чинеше?

Како и да е, за Даниел сега се’ почнува, тој е готов производ само треба да го земе некој добар менаџер во свои раце. Јас од срце му посакувам успешна кариера :srekno:
Последна промена: 24 Мар 2014 04:39 by Marge.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Х - фактор 24 Мар 2014 04:45 #249390

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Само Кристина искрено се израдува на победата од Даниел. Другите, дури и Жељко беа како попарени :D
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Х - фактор 24 Мар 2014 15:44 #249406

 • forumce
 • forumce's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 291
 • Thank you received: 94
 • Карма: 0
Jas imav cuvstvo ko da gledam koncert na Daniel,se drugo bese vo vtor plan.Prvata pesna vozbuda,vtorata uzivanje,tretata nirvana.A,pak i Red uste ednas,sto da kazam :aham: kefovi za pobedata :yes: :jeee: Samo da uspee da napravi kariera kakva sto mu dolikuva.
Последна промена: 24 Мар 2014 15:47 by forumce.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Х - фактор 25 Мар 2014 14:32 #249441

 • izabella
 • izabella's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Pink up your day!
 • Теми: 736
 • Thank you received: 196
 • Карма: 0
Car!!! Najdobroto go cuvase za kraj, Red bese slag na tortata :)

Se nadmina samiot sebesi, zasluzeno si pobedi, ima sarm, stas, glas, vladee so scenata kako nikoj drug od nadprevaruvacite.

Mu posakuvam se najdobro, da uspee na profesionalen plan, samo da ne zavrsi kako Ivan Radenov, Alen Babaic i mnogu drugi koi od vakvi soua namesto da se probijat, gi snema!

A onoj Uros namesto da se gordee sto so Daniel bea edinstvenite makedonski nadprevaruvaci, gospodinot zborese na srpski i garantiram deka polovina od gledacite ne ni znaea deka toj e makedonec, sekoja cest za Daniel ostana dosleden do samiot kraj.


Emina pukna koga i izleze Lukijan i voopsto ne i bese milo sto pobedi Daniel, Kiki bese 50-50 isto kaki Zeljko, Kristina bese najsrekna, pa duri gi "pokaza" i gradite dodeka rakopleskase :poimnemam:


The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible !
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Ре: Х - фактор 25 Мар 2014 16:38 #249446

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
многу ми е мило за Даниел
се надевам ќе има успешна кариера и да не го понесе многу славата
Секс он фајр му беше врв настап мислам , баш онака светски
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Последна промена: 25 Мар 2014 16:41 by Dolphin.
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

Најново на форумот

 • No posts to display.