Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Реклами

Ре: Реклами 22 Јун 2012 08:00 #204802

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Требаше барем цел месец забрана да им удрат, крајно непрофесионално...

А целта си ја постигнаа, сите разбраа, само на крајно непоштен начин :jok:
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Реклами 22 Јун 2012 09:46 #204835

 • iva.siskova
 • iva.siskova's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 562
 • Thank you received: 70
 • Карма: 0
Браво за забраната!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Реклами 26 Јун 2012 08:21 #205354

 • Molly
 • Molly's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2294
 • Thank you received: 1512
 • Карма: 109
За ЕПП носталгични :hahaha:

За ЕПП носталгични
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: iva.siskova, eleonora

Ре: Реклами 25 Сеп 2012 11:44 #214670

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Ептен ми е фенси рекламава :)

New Peugeot 107
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Tessi

Ре: Реклами 22 Окт 2012 18:56 #218584

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 830
 • Thank you received: 516
 • Карма: 0
Да ја размрдам малку темава :)

Дефинитивно ако ја погледам уште некој ден рекламана за фетино, ќе ми се одјаде и фета сирење и сланина и се, веќе почнав да сонувам како се подготвува фета со сланина :what:
❤ 09.2012 ❤
❤ 01.2017 ❤
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mami-Anje

Ре: Реклами 11 Ное 2012 17:33 #220977

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Еве го Борјан во реклама како Елвис :) Сонце најубаво на мајка :oblace:

Сите сме ист тим!
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Annabel Lee, Tessi, Majsi, prasence and this user have 11 others thankyou

Ре: Реклами 04 Јан 2013 14:37 #228638

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Pesnata od reklamata za Beko ne mozam da ja podnesam a pusto vleguva vo glava. Uf sto ti e mok na reklamata.

Momentalno hit ni e reklamata - najljepshe zeljice so zvezdickata.
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Реклами 04 Јан 2013 15:21 #228640

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Mama Ane wrote:
Еве го Борјан во реклама како Елвис :) Сонце најубаво на мајка :oblace:

Сите сме ист тим!

lele sega ja vidov reklamata, prekrasna e. Ama Elvis e najdobar, znaci Ane od sega kaj vas na Gurgovden :D
Srce e Boko, da go baknes od nas. :3
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Ane, kiki, Koni, macika

Најново на форумот

 • No posts to display.