Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

ТЕМА: Ликови од контактните програми!

Ре: Ликови од контактните програми! 19 Фев 2012 18:59 #182153

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
леле жено, па ја уште сега се умирам од смеење. А жими све ако во сред емисија ми текне на тебе и муабетиве - го :otpozadi: ежот :muahaha:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 19 Фев 2012 19:00 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: bart

Ре: Ликови од контактните програми! 20 Фев 2012 07:47 #182278

 • mamicka
 • mamicka's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • :)
 • Теми: 956
 • Thank you received: 340
 • Карма: 7
Леле Биг Систер јас се прашувам како ке бидеш сериозна во програма после ова :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Ликови од контактните програми! 20 Фев 2012 07:51 #182280

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Pa so ogled deka e pred zori, uste pred 8 :muahaha: valjda ke mi uspee.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Ликови од контактните програми! 06 Мар 2012 04:58 #186330

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Синоќа штракајќи по каналите налетав на Јанко јади бурек. Што му е на човеков уствари? Ај што и онака е целиот никаков, па уште неизбричен, несреден- ко дома да е...уште едни пижамки да си облечел како на МамаТобе и Микимаус, па може и на партито да дојде.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Ликови од контактните програми! 22 Мај 2014 18:01 #250885

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
за Раде Рогожаров сакав да прашам
кој фактор е во канал 5 на утринската ,ќе пуштам дур се спремам ТВ и баш со него ли да ми почне денот :spam:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

Најново на форумот

 • No posts to display.