Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

ТЕМА: Што гледате моментално?

Ре: Што гледате моментално? 01 Мар 2011 04:19 #118110

 • D-r Lidija Pazdrijan
 • D-r Lidija Pazdrijan's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 769
 • Thank you received: 402
 • Карма: 28
Кој гледа друже како е облечена...ај кај кого е во емисија супер е...:hahaha: :hahaha: Туку што арни работи кажа,секоја чест:laugh:
А другата госпожа до нејзе, незнам која е,ама јас со такво фустанче одам на плажа:muahaha:
Последна промена: 01 Мар 2011 04:19 by D-r Lidija Pazdrijan.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 01 Мар 2011 04:20 #118112

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
И јас не знам која е анвистина, имала најубаво газе:laugh:

Јас паралелно го гледам и Оскарот на МТВ бидејќи вчера немав сила да го гледам:)
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 01 Мар 2011 04:25 #118117

 • D-r Lidija Pazdrijan
 • D-r Lidija Pazdrijan's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 769
 • Thank you received: 402
 • Карма: 28
Каков Оскар,ова не се пропушта за ништо...Типкава се дере:hahaha: Жаре рипа ко на федер:laugh: :laugh: :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 01 Мар 2011 04:39 #118119

 • Frenky
 • Frenky's Avatar
 • Offline
 • Султанa
 • Теми: 4119
 • Thank you received: 3812
 • Карма: 95
lide,nisto ne e ova.trebase latas da go gledas so edna elegantno popolneta (citaj,visi salo od sekade) striptizeta kako mu igra na sipka 90% gola pa na kraj mu sedna vo skut.ni pernice megju noze ne mu pomogna. posle cela nedela se vodea debati na fb,dali e degutantno toa sto latas go napravi na nacionalna tv ili krsenjeto na pravata na covekot-devojkata bese narekuvana debela,pa se otvori prasanje dali e ova vo red.

kopja se krsea na fb,pa duri i novinari se vmesaa.
otide svetot tamu kaj sto ne treba :tupco:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 01 Мар 2011 04:44 #118122

 • D-r Lidija Pazdrijan
 • D-r Lidija Pazdrijan's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 769
 • Thank you received: 402
 • Карма: 28
:laugh: :laugh: Не сум толкав експерт за фб и неумеам да ги следам дешаванките:tazna: Плус мм цел ден игра на мој(лично мој) фб игра и неможам да видам ништо.:angry:
Али емисијава дефинитивно е смешка...кои ликови:hahaha:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 01 Мар 2011 04:57 #118124

 • Frenky
 • Frenky's Avatar
 • Offline
 • Султанa
 • Теми: 4119
 • Thank you received: 3812
 • Карма: 95
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 01 Мар 2011 05:17 #118129

 • D-r Lidija Pazdrijan
 • D-r Lidija Pazdrijan's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 769
 • Thank you received: 402
 • Карма: 28
Васе среќо,па оваа плесачица ја знам од кај Тони-Опуштено...Па сега ослабела...Ти да видиш таму како и висеше сало.:hahaha: :hahaha: Инаку типката зема по 300-500 евра од ноќ.:tupco: Едни пријатели кажаа дека толку им побарала за ергенска забава:laugh: :laugh: Свашта:laugh:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 17 Мар 2011 03:13 #123073

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Големиот брат
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 24 Мар 2011 21:50 #125292

 • petra
 • petra's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 80
 • Thank you received: 10
 • Карма: 4
Noddy.....hihiihi....so sin mi
"Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа... Биди Среќен!... Нека умрат од глад!"
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 25 Мар 2011 04:20 #125378

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Вести на сител :unsure: Ма не гледам, туку чекам вклучување во Големиот брат :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 28 Мар 2011 00:58 #125911

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Големиот брат :zelen: Испадна Милан
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 09 Апр 2012 04:39 #193450

 • Марфи
 • Марфи's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Попозната како Katerina81 :))
 • Теми: 1246
 • Thank you received: 869
 • Карма: 5
Ааа денес за мала промена место Ноди ...гледаме baby first :jupi:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 25 Мај 2012 15:19 #200577

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Jamie Oliver - Food revolution Е значи го обожавам човеков :oblace: На 24 Kitchen петок навечер цело време го даваат
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 25 Мај 2012 16:15 #200581

 • Марфи
 • Марфи's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Попозната како Katerina81 :))
 • Теми: 1246
 • Thank you received: 869
 • Карма: 5
vo koj tv paket ja ima ovaa programa?
Nie imame max tv i ne sum videla....a omileni mi se emisii so gotvenje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 26 Мај 2012 00:16 #200597

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Телекабел
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 26 Мај 2012 01:32 #200598

 • Хава
 • Хава's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 182
 • Thank you received: 103
 • Карма: 0
Discovery
M.2007
A.2012
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 26 Мај 2012 03:26 #200602

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Sega ja izgledav osmata epizoda od vtorata sezona na Game of thrones. Leleee ne da se navlekov :sram2: ova prv pat mi se slucuva so nekoja serija.
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 27 Мај 2012 03:55 #200698

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Katerina81 wrote:
vo koj tv paket ja ima ovaa programa?
Nie imame max tv i ne sum videla....a omileni mi se emisii so gotvenje

ima i na max tv
na Fox life , vo petok 18.15

jas sega gledam Hope & Fait , i si zamisluvam da imav vakva sestra ke ja zadavev :hahaha:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Последна промена: 27 Мај 2012 03:59 by Dolphin.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 17 Јун 2012 13:29 #203774

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
KOD na kanal 5 ja ima Rebeka so detenceto
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 17 Јун 2012 16:44 #203792

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
“Измамници“, на канал 5.

Интересна серија
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 18 Јун 2012 08:16 #203893

 • iva.siskova
 • iva.siskova's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 562
 • Thank you received: 70
 • Карма: 0
zet domazet na sitel
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 27 Јун 2012 15:05 #205525

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
sultanot go gledam , mi se spasi ubavecot
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 27 Јун 2012 16:07 #205528

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Fudbal portugalija- spanija...uste ne padnal nitu Eden gol
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 27 Јун 2012 16:10 #205529

 • Chocolate
 • Chocolate's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 900
 • Thank you received: 273
 • Карма: 13
фудбал

Границата меѓу уживањето и злото, олицетворена во чоколадото, е толку фина и престижна,...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што гледате моментално? 27 Јун 2012 19:15 #205552

 • nate76
 • nate76's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1249
 • Thank you received: 351
 • Карма: 15
Burni vreminja :krsti:
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

Најново на форумот

 • No posts to display.