Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Стручни совети од областа на офталмологијата

Стручни совети од областа на офталмологијата 07 Дек 2019 19:42 #255549

  • Big Sister
  • Big Sister's Avatar
  • Offline
  • Супер администратор
  • Soul Sister
  • Теми: 7934
  • Thank you received: 5653
  • Карма: 121
Одговори на вашите прашања во врска со здравјето на очите кај најмалите ќе дава

д-р специјалист офталмолог
Викторија Филева
од ПЗУ Систина Офталмологија

Прашањата може да ни ги праќате во приватна порака на нашата ФБ страна, а одговорите ќе се објавуваат во оваа тема. Исто така ќе можете да се зачлените и дирекно да поставите прашање.
НАПОМЕНА: прашањата и одговорите се од информативен карактер и во никој случај не треба да ги сметате за конечно решение на одреден здравствен проблем или поставување дијагноза. Секогаш побарајте директен контакт со лекар, за било какви недоумици или проблеми, поврзани со Вашето или здравјето на други личности.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 07 Дек 2019 19:43 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

  • No posts to display.