Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Стручни совети за матични клетки

Стручни совети за матични клетки 25 Јул 2014 22:16 #251533

  • Big Sister
  • Big Sister's Avatar
  • Offline
  • Супер администратор
  • Soul Sister
  • Теми: 7860
  • Thank you received: 5646
Од денес имаме нов стручен соработник кој ќе одговара на сите ваши прашања за оваа тема

д-р Даница Алачка од Би-мек

добредојде до неа

:cvet:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

  • No posts to display.