Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Стручни совети од областа на педијатријата

Ре: Стручни совети од областа на педијатријата 15 Јун 2011 22:33 #141874

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7911
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Д-р Л.Паздријан се извинува поради подолгото отсуство, но спречена е поради објективни причини да доаѓа на форумот и редовно да одговара на вашите прашања.
Штом ќе може повторно ќе се врати!
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 15 Јун 2011 22:39 by Big Sister.
Темата е заклучена.

Ре: Стручни совети од областа на педијатријата 16 Јун 2011 15:27 #141986

 • zvonce
 • zvonce's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 1
 • Карма: 0
kerka mi ima 21 mesec i mnogu slab apetit.pocnav posle virus da i davam kinder imuno prasokot zosto drugi vit.sirupi i se gadi.ima edvaj 9.5 kila.dali e dobar lekot kolku vreme se dava i dali ima nesto podobro bez miris i vkus za apetit.inaku se drugo e super ne e slabokrvna samo ne saka da jade.pomos!
Темата е заклучена.

Ре: Стручни совети од областа на педијатријата 16 Јул 2011 02:55 #144917

 • emilijanestorova
 • emilijanestorova's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 23
 • Карма: 0
Zdravo dr.Lide.Posledniov mesec kerka- mi (3 godini) 3 pati se razboluva.I toa kcuva t,nekolku dena pa se zakasluva,so ne mnogu crveno grlo.Krvna slika naprvaivme i le i bea 15.Sega eve ja edna nedela e bez antibiotik pak mi kaci t,ja odnesov na lekar slabo crveno grlo.Tamu mi povrati ednas pa pomislija deka e creven virus,no toa bese samo tolku,samo ednas povrati ,a nema nitu prolivce.Vase mislenje.
Pozdrav
Темата е заклучена.

Ре: Стручни совети од областа на педијатријата 16 Јул 2011 04:14 #144921

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7911
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Темата ќе биде привремено заклучена да не се поставуваат нови прашања, бидејќи не знам кога ќе се врати д-р Паздријан
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 16 Јул 2011 04:14 by Big Sister.
Темата е заклучена.

Ре: Стручни совети од областа на педијатријата 26 Јул 2011 06:49 #145930

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7911
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121


Соработката со д-р Л. Паздријан е завршена.
Во името на сите членови на нашиот сајт и’ благодариме за досегашниот придонес и помошта која им ја даваше преку своите совети. :srce:

„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 26 Јул 2011 06:50 by Big Sister.
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: aleane

Најново на форумот