Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

ТЕМА: Кафанче: Sunny Summer

Ре: Кафанче: Sunny Summer 04 Сеп 2014 17:12 #252259

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
So sreka elka. Pa da izleze kako sto treba na kraj :love:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Elka

Ре: Кафанче: Sunny Summer 04 Сеп 2014 17:18 #252261

 • Maja
 • Maja's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 630
 • Thank you received: 136
 • Карма: 6
Среќно Елка :foryou:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Elka

Ре: Кафанче: Sunny Summer 11 Сеп 2014 23:22 #252368

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Да ве почестам за бракот на брат ми (и за снашката, се разбира :P ). Во неделата беше веселбата. Да ви се врати на сите од дечињата. Да си се гордеете и радувате на нивните свидетелства, матури, дипломи, а потоа и на нивните свршувачки и свадби. :pijani:

A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

Последна промена: 11 Сеп 2014 23:24 by Независна.
Темата е заклучена.

Ре: Кафанче: Sunny Summer 12 Сеп 2014 10:50 #252378

 • Maja
 • Maja's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 630
 • Thank you received: 136
 • Карма: 6
Независна, честито снашка :) Среќен брак и многу дечиња :strk: :strkm: :strkz: на тебе внучиња :torta:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Независна

Ре: Кафанче: Sunny Summer 13 Сеп 2014 03:53 #252398

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Фала, Маја. :) И кај тебе да се враќа се` што треба. :foryou:
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

Последна промена: 13 Сеп 2014 03:53 by Независна.
Темата е заклучена.

Ре: Кафанче: Sunny Summer 19 Сеп 2014 13:10 #252489

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
zdravo drustvo , kako e
nekako okupirana bev so svasta periodov pa ne go posetuvav forumov
soncevo nadvor da go vrzeme so nesto , za da potrae malku :fijuk:
ajde na milk sejk B)

Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Последна промена: 19 Сеп 2014 13:27 by Cinnamon.
Темата е заклучена.

Ре: Кафанче: Sunny Summer 19 Сеп 2014 13:15 #252491

 • mamicka
 • mamicka's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • :)
 • Теми: 956
 • Thank you received: 340
 • Карма: 7
I jas mu se raduvam na soncevo, ama i na vikendov
Темата е заклучена.

Ре: Кафанче: Sunny Summer 19 Сеп 2014 13:23 #252492

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
ke setkas nekade mamicka?
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Темата е заклучена.

Ре: Кафанче: Sunny Summer 23 Сеп 2014 02:22 #252531

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Не ве имам почестено за вработувањето. Една недела помина откога почнав. Се` е во ред, дури и подобро од очекуваното и посакуваното. Сигурна сум дека овој пат ќе успеам. :sonce: :fijuk: :sladoled:A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

Последна промена: 23 Сеп 2014 02:24 by Независна.
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Dolphin

Ре: Кафанче: Sunny Summer 23 Сеп 2014 02:41 #252532

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Cestitam Nezavisna samo uspesi ti posakuvam
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Независна

Ре: Кафанче: Sunny Summer 23 Сеп 2014 08:30 #252535

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Cestitki Nezavisna za rabotata, samo uspesi da redis :loveya:
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Независна

Ре: Кафанче: Sunny Summer 26 Сеп 2014 22:25 #252571

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Ви благодарам, срцки. Да ви се врати се` што посакувате. :hug:

Има уште една убава вест. Денес добив писмено известување дека ми е одобрена темата за изработка на докторската дисертација. :nanana: Треба да почнам да го загревам малку повеќе столчето. :P

A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

Последна промена: 26 Сеп 2014 22:28 by Независна.
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: butterfly87
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

Најново на форумот

 • No posts to display.