Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Чоколатце ја донесе на свет малата принцезичка

Чоколатце ја донесе на свет малата принцезичка 19 Јан 2014 12:46 #248047

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
Честитки Чоколатце за принцезичката нека е здрава жива и секогаш да ве прави горди родители :cvet: :foryou: :cvet:


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
Темата е заклучена.

Ре: Чоколатце ја донесе на свет малата принцезичка 19 Јан 2014 12:51 #248048

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Честиткииии :cvet: Нека е жива и здрава малечката кукла :3
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
Темата е заклучена.

Ре: Чоколатце ја донесе на свет малата принцезичка 19 Јан 2014 13:48 #248051

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Cokolatce cestito kerkicka , sekogas da ve veseli princezata :-)
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Темата е заклучена.

Ре: Чоколатце ја донесе на свет малата принцезичка 19 Јан 2014 14:04 #248053

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Темата е заклучена.

Ре: Чоколатце ја донесе на свет малата принцезичка 19 Јан 2014 14:10 #248055

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
Da e ziva i zdrava!!! :srce: Cestitki :cvet:
Темата е заклучена.

Ре: Чоколатце ја донесе на свет малата принцезичка 19 Јан 2014 16:38 #248056

 • Nebo
 • Nebo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Смејте се!!!
 • Теми: 1569
 • Thank you received: 700
 • Карма: 34
Goooolema da raste, se najubavo :cvet: :cvet: :cvet: :cvet: :cvet:
Темата е заклучена.

Ре: Чоколатце ја донесе на свет малата принцезичка 19 Јан 2014 17:50 #248059

 • Molly
 • Molly's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2294
 • Thank you received: 1512
 • Карма: 109
Темата е заклучена.

Ре: Чоколатце ја донесе на свет малата принцезичка 19 Јан 2014 19:13 #248060

 • mami29
 • mami29's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 420
 • Thank you received: 257
 • Карма: 3
Честитки, да расти голама жива и здрава. :foryou: :srce: :cvet:
Темата е заклучена.

Ре: Чоколатце ја донесе на свет малата принцезичка 19 Јан 2014 21:13 #248061

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Neka e ziva i zdrava :cvet:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.

Ре: Чоколатце ја донесе на свет малата принцезичка 20 Јан 2014 03:03 #248066

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Честито, голема да расте принцезата :baloni:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
Темата е заклучена.

Ре: Чоколатце ја донесе на свет малата принцезичка 20 Јан 2014 04:05 #248068

 • Zoja
 • Zoja's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1383
 • Thank you received: 676
 • Карма: 8
Честитки чоколатце, голема да расти!
Темата е заклучена.

Ре: Чоколатце ја донесе на свет малата принцезичка 20 Јан 2014 10:17 #248079

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
:cvet: Честитки да е жива и здрава гоооолема да расте
Темата е заклучена.

Ре: Чоколатце ја донесе на свет малата принцезичка 20 Јан 2014 17:44 #248083

 • Zlatna
 • Zlatna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1107
 • Thank you received: 360
 • Карма: 32
Cestitki, neka e ziva i zdrava kerkickata golema da raste! :cvet:
Темата е заклучена.

Ре: Чоколатце ја донесе на свет малата принцезичка 20 Јан 2014 19:25 #248085

 • bubamara
 • bubamara's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Happy mama!
 • Теми: 2461
 • Thank you received: 1233
 • Карма: 102
Честитки, нека е жива и здрава и голема да расте! :foryou:
Темата е заклучена.

Ре: Чоколатце ја донесе на свет малата принцезичка 22 Јан 2014 13:14 #248145

 • Chocolate
 • Chocolate's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 900
 • Thank you received: 273
 • Карма: 13
фала на сите , се што е убаво господ секаде да дава фалааааа ви најмногу :foryou: :foryou:

Границата меѓу уживањето и злото, олицетворена во чоколадото, е толку фина и престижна,...
Темата е заклучена.

Ре: Чоколатце ја донесе на свет малата принцезичка 28 Јан 2014 16:37 #248290

 • Joanna
 • Joanna's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 122
 • Thank you received: 17
 • Карма: 0
Честитки, нека е жива, здрава и голема да расте :3
Темата е заклучена.

Најново на форумот

 • No posts to display.