Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Среќен роденден Петра - Bubbi

Среќен роденден Петра - Bubbi 14 Јан 2014 08:56 #247903

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Sreken rodenden kuklo! Mama i tato mnogu zelbi da ti ispolnat!
:happybday:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
Последна промена: 14 Јан 2014 08:57 by Cinnamon.
Темата е заклучена.

Ре: Среќен роденден Петра - Bubbi 14 Јан 2014 13:19 #247913

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
Sreken rodenden, se najubavo :cvet:
Последна промена: 14 Јан 2014 13:19 by Fairy.
Темата е заклучена.

Ре: Среќен роденден Петра - Bubbi 14 Јан 2014 14:46 #247917

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Среќен роденден Петра :* сите желби да ти ги исполнат :cvet:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
Темата е заклучена.

Ре: Среќен роденден Петра - Bubbi 14 Јан 2014 16:52 #247922

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Среќен роденден, девојче. Сите желбички мама да ти ги исполни :srce:
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

Темата е заклучена.

Ре: Среќен роденден Петра - Bubbi 14 Јан 2014 19:25 #247924

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Sreken rodenden!
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.

Ре: Среќен роденден Петра - Bubbi 14 Јан 2014 19:51 #247927

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Srekjen rodenden Petra :baloni:
Темата е заклучена.

Ре: Среќен роденден Петра - Bubbi 14 Јан 2014 21:16 #247931

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3

Sreken Rodenden kuklicke bidi zdrava ziva vesela :kiss:


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
Темата е заклучена.

Ре: Среќен роденден Петра - Bubbi 15 Јан 2014 05:05 #247935

 • Roze
 • Roze's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 860
 • Thank you received: 507
 • Карма: 0
Среќен роденден убавице. Да си жива и здрава и секогаш насмеана :love:
Темата е заклучена.

Ре: Среќен роденден Петра - Bubbi 15 Јан 2014 05:56 #247943

 • Mama*D*
 • Mama*D*'s Avatar
 • Offline
 • junior
 • ex.DijanaP
 • Теми: 607
 • Thank you received: 93
 • Карма: 0

Идеална мајка, жешка љубовница, почитувана дама...Сето тоа треба да биде една жена!
Темата е заклучена.

Најново на форумот

 • No posts to display.