Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Се породи Zlatna

Се породи Zlatna 28 Ное 2013 05:39 #246355

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Zlatna neka ti e zivo i zdravo momceto , cestitki do bato i tato :cucla:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Zlatna

Ре: Се породи Zlatna 28 Ное 2013 06:54 #246356

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Голем да расте јунакот. Честитки :cvet:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Zlatna

Ре: Се породи Zlatna 28 Ное 2013 07:44 #246361

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Neka e zivo zdravo !
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Zlatna

Ре: Се породи Zlatna 28 Ное 2013 07:56 #246362

 • sonja 35
 • sonja 35's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Будна сум,не е сон...
 • Теми: 127
 • Thank you received: 191
 • Карма: 6
Честитки,нека е здрав и жив!
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Zlatna

Ре: Се породи Zlatna 28 Ное 2013 09:32 #246373

 • kiki
 • kiki's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 510
 • Thank you received: 102
 • Карма: 12
Ziv i zdrav da e maliot junak,goooooolem da raste i cel zivot da ve raduva !!! :foryou:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Zlatna

Ре: Се породи Zlatna 28 Ное 2013 15:42 #246382

 • betavitevit
 • betavitevit's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 193
 • Thank you received: 96
 • Карма: 7
Da e ziv i zdrav i golem da raste!!!! :da:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Zlatna

Ре: Се породи Zlatna 28 Ное 2013 15:55 #246383

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Cestitki! Neka e ziv, zdrav, golem da raste i samo radost da vi nosi :cvet:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Zlatna

Ре: Се породи Zlatna 28 Ное 2013 16:26 #246393

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Честитки за новиот член во семејството, да е жив и здрав :cvet:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Zlatna

Ре: Се породи Zlatna 28 Ное 2013 16:42 #246398

 • COCKA
 • COCKA's Avatar
 • Offline
 • new born
 • strong enough !!!
 • Теми: 199
 • Thank you received: 95
 • Карма: 4
:foryou: Cestitki Zlatna, ziv i zdrav sinot, sega guskajte se i uzivajte :cmok:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Zlatna

Ре: Се породи Zlatna 29 Ное 2013 00:37 #246731

 • Chocolate
 • Chocolate's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 900
 • Thank you received: 273
 • Карма: 13
честитки , голем да расте :foryou:

Границата меѓу уживањето и злото, олицетворена во чоколадото, е толку фина и престижна,...
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Zlatna

Ре: Се породи Zlatna 29 Ное 2013 04:27 #246736

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Neka e ziv i zdrav golem da raste :foryou:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Zlatna

Ре: Се породи Zlatna 30 Ное 2013 03:01 #246775

 • Candy
 • Candy's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 99
 • Thank you received: 30
 • Карма: 2
Cestitki!!! Da raste golemo srekno nasmeano so mama tato i bato!!!!!
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Zlatna

Ре: Се породи Zlatna 01 Дек 2013 08:55 #246843

 • biljann
 • biljann's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Welcome to Bibkoland!
 • Теми: 857
 • Thank you received: 372
 • Карма: 28
Честитки, голем да расте :strk:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Zlatna

Ре: Се породи Zlatna 01 Дек 2013 12:22 #246853

 • Mama*D*
 • Mama*D*'s Avatar
 • Offline
 • junior
 • ex.DijanaP
 • Теми: 607
 • Thank you received: 93
 • Карма: 0
Zlatna честитки, да сте живи и здрави и двајцата

Идеална мајка, жешка љубовница, почитувана дама...Сето тоа треба да биде една жена!
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Zlatna

Ре: Се породи Zlatna 01 Дек 2013 17:24 #246867

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 903
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
:foryou: Cestitki!
??
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Zlatna

Ре: Се породи Zlatna 01 Дек 2013 18:31 #246877

 • Миња
 • Миња's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • monabombona
 • Теми: 359
 • Thank you received: 82
 • Карма: 1
Честито синче :foryou:
* Шмизлата 05.01.2007
* Шармерот 06.02.2013
If evolution really works, how come moms have only two hands
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Zlatna

Ре: Се породи Zlatna 01 Дек 2013 18:32 #246878

 • nate76
 • nate76's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1249
 • Thank you received: 351
 • Карма: 15
Cestitam neka e zivo i zdravo i golemo da raste miloto bebence :cmok:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Zlatna

Ре: Се породи Zlatna 02 Дек 2013 19:56 #246960

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
Cestitki Zlatna da e zdrav i ziv junakot golem da raste i sekogas da bidete gordi na nego :cvet:


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Zlatna

Ре: Се породи Zlatna 11 Дек 2013 18:24 #247319

 • Zlatna
 • Zlatna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1107
 • Thank you received: 360
 • Карма: 32
Zenski Vi Blagodaram na site za ubavite zelbi, Vi posakuvam i na vas site ubavini na ovoj svet da vi se vrakaat :love: :loveya:
Темата е заклучена.

Најново на форумот

 • No posts to display.