Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Среќен роденден Филип - Cuvce

Среќен роденден Филип - Cuvce 27 Ное 2013 15:56 #246332

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Среќен роденден дечко. Уживај во твојот ден
:happybday:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
Темата е заклучена.

Ре: Среќен роденден Филип - Cuvce 27 Ное 2013 16:42 #246338

 • Mama*D*
 • Mama*D*'s Avatar
 • Offline
 • junior
 • ex.DijanaP
 • Теми: 607
 • Thank you received: 93
 • Карма: 0
Cuvce нека му е среќен роденденот на синчето, да ти е жив и здрав :brm:

Идеална мајка, жешка љубовница, почитувана дама...Сето тоа треба да биде една жена!
Темата е заклучена.

Ре: Среќен роденден Филип - Cuvce 28 Ное 2013 07:41 #246358

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Sreken rodenden i se najubavo!
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.

Ре: Среќен роденден Филип - Cuvce 28 Ное 2013 07:59 #246364

 • sonja 35
 • sonja 35's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Будна сум,не е сон...
 • Теми: 127
 • Thank you received: 191
 • Карма: 6
Среќен роденден и голем да расте!
Темата е заклучена.

Ре: Среќен роденден Филип - Cuvce 28 Ное 2013 16:12 #246386

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Srekjen rodenden na batkoto i golem da raste :cvet:
Темата е заклучена.

Ре: Среќен роденден Филип - Cuvce 28 Ное 2013 16:25 #246392

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Нека му е најсреќен роденденот на Филип :love:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
Темата е заклучена.

Ре: Среќен роденден Филип - Cuvce 29 Ное 2013 00:42 #246732

 • Chocolate
 • Chocolate's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 900
 • Thank you received: 273
 • Карма: 13
среќен роденден , голем да расте

Границата меѓу уживањето и злото, олицетворена во чоколадото, е толку фина и престижна,...
Темата е заклучена.

Ре: Среќен роденден Филип - Cuvce 29 Ное 2013 04:25 #246735

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Fala vi druski za ubavite cestitki da vi se vraka na site samo so ubavo :love:
Темата е заклучена.

Ре: Среќен роденден Филип - Cuvce 29 Ное 2013 06:04 #246744

 • mamatobe
 • mamatobe's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1471
 • Thank you received: 601
 • Карма: 5
Sreken rodenden Filip! Golem da porasnes!

:baloni:


Every passing minute is another chance to turn it all around.
Темата е заклучена.

Најново на форумот

 • No posts to display.