Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

ТЕМА: На 17 март собираме донирана облека

Ре: На 17 март собираме донирана облека 21 Мар 2012 08:25 #190162

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Updatе: пакувањето ќе е на друга локација, не во школото, оти има мноооогу роба, плус, треба да стојат до испорака кутиите таму, а ќе бидат многу и ќе зафаќаат место.
Затоа кој сака да даде донација, може до петок, кај мене на работа во центар сум. Пишете ПП.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: На 17 март собираме донирана облека 21 Мар 2012 08:38 #190163

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Еве и јас сум на работа во центар, на Ленинова кај драгстор Бети...исто може и мене ПП да ми пишете...

На кој која локација повеќе му одговара.
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: На 17 март собираме донирана облека 21 Мар 2012 08:39 #190164

 • Goddess^
 • Goddess^'s Avatar
 • Offline
 • senior
 • Сакам женска луда фина, да биде како Лина... :)
 • Теми: 1449
 • Thank you received: 1186
 • Карма: 21
Или мене, кој сака во Кисела Вода :)
Пристигна Божицата на 03.02.2011!
The administrator has disabled public write access.

Ре: На 17 март собираме донирана облека 31 Мар 2012 10:50 #191975

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Денес завршивме со пакување на облеката за „Димитар Влахов“ и имаме собрано 24 пакети, облека, обувки, постелини, средства за лична хигиена и др...

Голема благодарност до сите членови и добри луѓе кои зедоа учество во оваа акција!

Слики подоцна :D
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 31 Мар 2012 11:22 by Majsi.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: biljann, macika

Ре: На 17 март собираме донирана облека 31 Мар 2012 11:25 #191978

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
Moram da se nadovrzam so Sisteror i da kazam deka stvarno od se srce im blagodarime na site koj se najdoa vo akcijata.
Se sobraa alista i poveke od ocekuvanoto.
Decata ke bidat presrekni, veruvajte :love:

:guskanje:
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: mami29, biljann, macika

Ре: На 17 март собираме донирана облека 01 Апр 2012 02:45 #192019

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Толку многу пакети собравме што ќе ни треба мало камионче за да се однесеме :)
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: biljann, Meyo

Ре: На 17 март собираме донирана облека 19 Мај 2012 03:40 #199351

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
Zavrsi uste edna uspesna akcija. I ovoj pat so polni srca i zadovolni si dojdovme doma, znaejki deka povtorno napravivme dobro delo:)
No seto ova nemase da bide bez vas dragi moi-clenovite na RiD, bez dobrite luge koj sto resija da bidat del od ovaa akcija.
Golema, najgolema blagodarnost do site nasi clenovi i do site dobri luge koj sto doniraa obleka i napravija da i ovaa akcija bide edna od uspesnite. Vi blagodarime:)
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: biljann, bart, Meyo
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

Најново на форумот

 • No posts to display.