Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Продавам MACLAREN количка за близнаци

Продавам MACLAREN количка за близнаци 27 Фев 2013 08:16 #233685

  • SoleLuna
  • SoleLuna's Avatar
  • Offline
  • new born
  • Теми: 1
  • Thank you received: 1
  • Карма: 0

Се продава количка за близнаци Maclaren Twin Techno.
Цена - 10.500 ден.

Количката е купена во Mothercare за 25000 денари. Количката е одлично сочувана и со неа доаѓа навлака за нозете за во зима, како и прекривка за дожд. Се користи за возраст 0м+. Многу е згодно што отворена ја собира во лифт.

Со купување на количката добивате гратис стерилизатор Lindam, prooduvalka VTECH и плишани играчки.
Последна промена: 27 Фев 2013 08:24 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Зока

Најново на форумот

  • No posts to display.