Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Продавам пумпа Medela Mini electric

Продавам пумпа Medela Mini electric 07 Мај 2012 10:38 #197912

  • Diljana
  • Diljana's Avatar
  • Offline
  • new born
  • Теми: 5
  • Thank you received: 1
  • Карма: 0
Продавам пумпа за измолзување Медела Мини Електрик.
Пумпата е користена само 2-3 пати.
Има гаранција 6 месеци.
За нова цената во аптеките е 4300 денари.

Јас ја продавам за 3000 денари.

Која од Вас е заинтересирана, слободно јавете се 075/23-69-64
Поздрав
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

  • No posts to display.