Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

ТЕМА: Пливање за деца

Ре: Пливање за деца 05 Ное 2013 07:44 #245379

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
е добро де исто го кажав. знам дека е истиот, само по навика ми иде да го кажам базен карпош оти така го знаев скоро 30 години.
муабетот беше каде има пливање за деца
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 05 Ное 2013 07:53 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Пливање за деца 06 Ное 2013 05:32 #245411

 • anusska
 • anusska's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1170
 • Thank you received: 457
 • Карма: 22
Е така де Big Sister. И јас сакав да појаснам уште еднаш за луѓево да не бидат збунети. А таму секако има пливање за деца :). И пак ќе кажам, покрај сопствениот клуб со ко кој располага СЦ Борис Трајсковкси, има и други групи кои го користат базенот под други услови. Можам и за ова да прашам ако некој е заинтересиран. Еден наш пријател ја носи ќеркичката независно од клубот, но не сум го распрашала околу условите.
*** девојката 09.01.2002 ***
*** идната дама ;) 20.02.2006 ***
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: mami29

Ре: Пливање за деца 11 Апр 2014 09:03 #249784

 • lilika
 • lilika's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 142
 • Thank you received: 47
 • Карма: 0
Dali moze da dobijam informacija za tie posebni treneri vo bazen Boris Trajkovski
The administrator has disabled public write access.

Ре: Пливање за деца 11 Апр 2014 16:12 #249798

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Jas koga se rasprasuvav bev vo bazenot i tamu imase luge na pultot tie mi gi kazaa site informacii za upisite i mi rekoa deka ako sakam da se zapisam samo da se javam na nivniot broj ili direkno da otidam.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

Најново на форумот

 • No posts to display.