Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Имам прашање!

Ре: Имам прашање! 17 Сеп 2014 13:44 #252458

 • mamicka
 • mamicka's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • :)
 • Теми: 956
 • Thank you received: 340
 • Карма: 7
Mozno e da nemame bas takva tema, povelete postavete ja i se nadevam deka ke dobiete odgovori. Pozdrav
The administrator has disabled public write access.

Ре: Имам прашање! 22 Окт 2014 15:19 #252785

 • PiPoLiNo
 • PiPoLiNo's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 571
 • Thank you received: 243
 • Карма: 10
каде можам да нарачам вкусна посна сарма за слава ми треба
The administrator has disabled public write access.

Ре: Имам прашање! 22 Окт 2014 16:08 #252787

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Pipolino tuka e odgovoreno na tvoeto prasanje.

Tvojot prethoden post bese premesten vo soodvetna tema. Ovaa e "Прашања и предлози до уредувачкиот тим" i e nameneta za prasanja i predlozi za funkcioniranjeto na forumot.
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Имам прашање! 26 Дек 2014 04:59 #253288

 • Sunshine 88
 • Sunshine 88's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 14
 • Thank you received: 2
 • Карма: 0
Ме интересира зошто ми е избришан профилот??? Со истово корисничко име и меил??? без да бидам известена за тоа????
The administrator has disabled public write access.

Ре: Имам прашање! 26 Дек 2014 15:28 #253290

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Sunshine jas ti se izvinuvam bidejki brisejki spameri nesakajki sum go izbrisala i tvojot profil. Duri podocna Emilija zabeleza i mi kaza no za zal ne mozev da go popravam toa. :sram:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 26 Дек 2014 15:29 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Имам прашање! 27 Дек 2014 03:15 #253296

 • Sunshine 88
 • Sunshine 88's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 14
 • Thank you received: 2
 • Карма: 0
Во ред, јас па си викам знам дека не пишував лошо, ги проверив и сите мислења :muahaha: ваљда викам никој не сум навредила и слично.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Ре: Имам прашање! 29 Дек 2014 15:12 #253304

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Ti blagodaram za razbiranjeto. :)
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.