Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ТЕМА: На која возраст родивте?

Ре: На која возраст родивте? 10 Сеп 2011 07:15 #153148

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
dva meseci pred mojot 31 rodenden :love:
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 10 Сеп 2011 07:39 #153150

 • kukulicka
 • kukulicka's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Love Luka :*
 • Теми: 643
 • Thank you received: 149
 • Карма: 11
Na 24. Sakam 2-ro za 2-3 god. I 3-to ama ako se trefi
:rofl:
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 10 Сеп 2011 07:48 #153153

 • Sunset
 • Sunset's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 247
 • Thank you received: 77
 • Карма: 2
Sinot go rodiv mesec dena pred da napolnam 29 a kerkata na 32 :srce: :srce:Notes:
Последна промена: 10 Сеп 2011 07:48 by Sunset.
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 10 Сеп 2011 08:18 #153160

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2895
 • Thank you received: 1855
 • Карма: 1
На 26 и 32 години.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 10 Сеп 2011 10:00 #153167

 • julija
 • julija's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 265
 • Thank you received: 65
 • Карма: 0
И Јас синчето на 26год. а керкичката на 28 год.
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 10 Сеп 2011 10:29 #153174

 • Zoja
 • Zoja's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1383
 • Thank you received: 676
 • Карма: 8
За мене идеално е 23-24 години да се почне, ама ете јас почнав од 27 :) и се надевам дека до 35 има време за 3 :OK:
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 10 Сеп 2011 10:30 #153175

 • Zabce
 • Zabce's Avatar
 • Offline
 • new born
 • најсреќна мама
 • Теми: 47
 • Thank you received: 13
 • Карма: 8
Kerka mi ja rodiv na 30 edna nedela pred da napolnam 31 :jupi:
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 10 Сеп 2011 12:41 #153201

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2983
 • Thank you received: 1372
 • Карма: 60
26, 29 и 32...пази сега 26+3=29+3=32 :laugh:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
Последна промена: 10 Сеп 2011 12:41 by Cinnamon.
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 10 Сеп 2011 13:50 #153215

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2918
 • Thank you received: 1734
 • Карма: 100
A 32+3 ? :hahaha:
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 10 Сеп 2011 14:13 #153219

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2983
 • Thank you received: 1372
 • Карма: 60
Тоа е веќе виша математика :rofl:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 10 Сеп 2011 17:00 #153229

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3165
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Првото на 28, а второто на 33. И толку, јас сум проста репродукција! B)
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 10 Сеп 2011 17:00 #153230

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2918
 • Thank you received: 1734
 • Карма: 100
Ma jok, ednostavno e :) Pak ke si pod moite 36 :fijuk:
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 10 Сеп 2011 17:13 #153234

 • Meyo
 • Meyo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Ex mama-Maja :)
 • Теми: 2261
 • Thank you received: 2819
 • Карма: 0
Ostaj Damjana, ja se slagam so Emilija,visha matematika ili kombinatorika ushte pokomlicirano za reshavanje :rofl:
When power of love overcomes the love of power, the world will know peace...
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 10 Сеп 2011 17:15 #153235

 • Tessi
 • Tessi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Avanturistka
 • Теми: 1648
 • Thank you received: 571
 • Карма: 15
Prvoto na 28 ,vtoroto na 31
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 11 Сеп 2011 04:41 #153245

 • Octavia
 • Octavia's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 261
 • Thank you received: 205
 • Карма: 3
Јас сум рекордерот изгледа :). Првото на 31, второто на 39 :P
Само жената му дава димензија на животот...(Б. Конески)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Bubbi, Mama Sani

Ре: На која возраст родивте? 11 Сеп 2011 05:56 #153250

 • Nataly
 • Nataly's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Be yourself – everyone else is taken !!
 • Теми: 846
 • Thank you received: 600
 • Карма: 52
Na 30 god. edna nedela posle rodendenot
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 12 Сеп 2011 04:43 #153354

 • mamaAnita
 • mamaAnita's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 828
 • Thank you received: 572
 • Карма: 9
26 и 29 (32 пројде :laugh: )
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 12 Сеп 2011 05:05 #153360

 • None-bt
 • None-bt's Avatar
 • Offline
 • senior
 • crazy family :-)
 • Теми: 1428
 • Thank you received: 922
 • Карма: 7
na 28.5 :love:
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 12 Сеп 2011 05:14 #153366

 • anusska
 • anusska's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1170
 • Thank you received: 457
 • Карма: 22
31 па 35
*** девојката 09.01.2002 ***
*** идната дама ;) 20.02.2006 ***
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 12 Сеп 2011 05:14 #153367

 • kalina
 • kalina's Avatar
 • Offline
 • junior
 • kalina
 • Теми: 559
 • Thank you received: 179
 • Карма: 8
Iva na 26, a Marta na 35.:)
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 12 Сеп 2011 06:05 #153376

 • zence
 • zence's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 505
 • Thank you received: 81
 • Карма: 1
uh , malku matematika . Prvata kerka na 28, vtorata na 31 i maliot na 36 B)
Golemata 2001, srednata 2004 i maliot 2009
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 12 Сеп 2011 06:39 #153379

 • margarit4e
 • margarit4e's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 4
 • Карма: 0
Na 25 godini
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 12 Сеп 2011 08:20 #153391

 • Kinky
 • Kinky's Avatar
 • Offline
 • senior
 • yummy mummy
 • Теми: 1804
 • Thank you received: 713
 • Карма: 371
На 32,4 :love:
Mother is god in the eyes of a child."I believe in miracles, since you came along, you sexy thing..."
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 12 Сеп 2011 08:53 #153398

 • vodolija
 • vodolija's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1121
 • Thank you received: 809
 • Карма: 22
На 29 :srce:
The administrator has disabled public write access.

Ре: На која возраст родивте? 30 Сеп 2011 04:31 #156536

 • Gricka
 • Gricka's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 202
 • Thank you received: 72
 • Карма: 0
na 28
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Најново на форумот