Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Подарувам таблети Дабростон

Подарувам таблети Дабростон 07 Сеп 2012 08:56 #212542

  • Mamita
  • Mamita's Avatar
  • Offline
  • junior
  • Теми: 510
  • Thank you received: 277
  • Карма: 1
Женски, имам таблети Дабростон од 10 мг и сакам да ги подарам некому кому му требаат. Од целото кутивче имам потрошено само две апчиња, па така од 30 остануваат 28 апчиња. Рокот на траење им е до 02/2014 година. Чувани се на суво и темно место.

Доколку некому му требаат нека ми пише лп и ќе се договориме да се најдеме.
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

  • No posts to display.