Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Посвојување

Ре: Посвојување 03 Авг 2015 11:18 #254869

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Elka :srekno:

Se ke se sredi posle prvicniot haos. Site ke treba da se adaptirate pa koga ke vlezete vo sema se ke bide OK. Zarem ne ti sleduva nikakvo boleduvanje, bi trebalo da imas vreme za prilagoduvanje. Se rasprasa dobro?

Uste ednas CESTITO :3
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Посвојување 04 Авг 2015 16:31 #254877

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2921
 • Thank you received: 1735
 • Карма: 100
Mnogu me izraduva. Iako ne se znaeme licno, nekoi raboti koga gi citas dolgo vreme ti stanuvaat bliski, realni. Cestitki.

ps. Ubavo rasprasaj se za slobodni denovi, boleduvanja, zakoni. Mora da imas nekoe olesnuvanje.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Посвојување 05 Авг 2015 10:51 #254881

 • None-bt
 • None-bt's Avatar
 • Offline
 • senior
 • crazy family :-)
 • Теми: 1428
 • Thank you received: 922
 • Карма: 7
Прекрасни вести Елка, ќе се усреќите и вие и детенцето, се најдобро :srce:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Посвојување 05 Авг 2015 12:48 #254883

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Elka, cestito!!! Mnogu me izraduva vesta.
Se raduvam za tebe od srce :srekno:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 05 Авг 2015 12:51 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Посвојување 07 Авг 2015 11:38 #254889

 • Roze
 • Roze's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 860
 • Thank you received: 507
 • Карма: 0
Cestito Elka. Bas odlicna vest i za vas i za detenceto. Sekoj si ja najde srekickata. :jupi:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Посвојување 11 Авг 2015 15:20 #254902

 • Vasidora
 • Vasidora's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1178
 • Thank you received: 400
 • Карма: 43
:jupi: :jupi: Честитки елка, многу се израдував. Побарај си некакво боледување, сигурно по закон следува и за посвојување. Само смирено, се ке си дојде на место, ке те освои бебуш за неполн ден. Со лесно.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Посвојување 11 Авг 2015 17:43 #254908

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
Elka mila, najprekrasno vest :srce: Vi posakuvam se najdobro :srekno:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Посвојување 15 Авг 2015 13:26 #254923

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Елка, одлична вест, од срце ти честитам. :cmok:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Посвојување 18 Авг 2015 23:55 #254932

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Elche ke bides najdobra mamicka , ic ne se sekiraj
Mnogu se izraduvav od tvojata prekrasna vest , za se sto sakas da prasas ili se dvoumis slobodno pisi , tuka ke sme da ti pomogneme za bilo sto :hug:
Pozdrav i uzivaj vo ubavite migovi koi sledat za 10tina dena :love:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Посвојување 31 Авг 2015 17:36 #254966

 • blair waldorf
 • blair waldorf's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 284
 • Thank you received: 89
 • Карма: 1
Elka wrote:
Uffffff sto kje pravam jas sega, nemam pravo na boleduvanje, nemam koj da mi pomogne, celata sum vo haos.....pozitiven no sepak haos :what:

Честитки, прекрасна вест!!! Ајде набрзо со бебуш ќе уживате.
Околу цитираниов цитат мислам дека ти следи породилно боледување и на тебе.

Види на следниот линк, а избарај го законот за работни односи.
lulka.org/index.php?option=com_content&v...-00-47-15&Itemid=228
bebe82
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.