Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Летен одмор

Ре: Летен одмор 23 Фев 2011 15:44 #116055

 • Синоличка
 • Синоличка's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1452
 • Thank you received: 1441
macika wrote:
Синоличка кој извадил понуда баш ме интересира кај си гледала? Овие нашиве обично касно им текнуе за понуди.

Савана. Уште немаат на сајт ама имаат каталог со описи и цени. Ова зборувам за Грција исклучиво. Имаат 20% попуст за целосни уплати до 12 ,март, па ептен ефтино ни се фаќа.

ЕДИТ: само што ги ставиле понудите на сајт. www.savana.mk.
Сончулката 2009
Шармерот 2012
Последна промена: 23 Фев 2011 15:46 by Синоличка.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Летен одмор 23 Фев 2011 17:27 #116094

 • Mirka
 • Mirka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1447
 • Thank you received: 553
Ocigledno samo Savana imaat isfrleno ceni sega za sega , i nie planirame grcija apartmance ama se mislam koj del ke bide na halkidiki ova afitos neznam sto mesto e bil li nekoj, vo hanioti sum bila poveke pati ne mi se sviga plazata , ubavo e za setanje zivo, potidea ima prekrasna plaza i golema ama tapa e za navecer, dajte nekoj predlog, jas gi cekam Magelan da izlezat so ceni do sega grcija so niv sum odela i sum prezadovolna.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Летен одмор 23 Фев 2011 17:42 #116105

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2893
 • Thank you received: 1864
Afitos ti e odma pred Kalithea. Odnosno koga ke vlagas na prviot krak Lidl pa da taka kazam skoro karsi Lidl doagja. Vo princip ne e mesto za so deca. Toa s super gradce da odis da go posetis navecer. Ima top atmosfera. Ubavi restorani i celoto e taka so dusa ispolneto i so milijarda Srbi. :zelen:
Dolu vidov i nekoj hotel ama bese top.
Hanioti mi e uzas za odmor duri i van sezona. Tolku mnogu guzva, narod. Super e onaka da se prosetas edna vecer i tolku. No za sekoj den za odmor. :ne:
Mirka kaj si odela so Magelan? Oni voglavnom nudat privaten smestaj na prviot krak. I sto ti e tebe prioritet?
Последна промена: 23 Фев 2011 17:45 by macika.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Летен одмор 23 Фев 2011 17:49 #116110

 • Goddess^
 • Goddess^'s Avatar
 • Offline
 • senior
 • Сакам женска луда фина, да биде како Лина... :)
 • Теми: 1449
 • Thank you received: 1186
На сите што размислувате за одмор во Грција, најтопло ви го препорачувам Мармарас, на вториот крак :OK: Гратче како Охрид, со преееееееееееееееекрасни плажи, одма е до Порто Карас комплексот :dry:
Пристигна Божицата на 03.02.2011!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Летен одмор 23 Фев 2011 17:54 #116115

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7860
 • Thank you received: 5646
Ние кога бевме во Пефкохори, отидовме еден ден до Неа Мармарас, на ексурзија со брод. Па прошетавме низ него и навистина ми се допадна градчето. А Порто Карас го видовме само од далеку, од брод му мафнавме :laugh:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Летен одмор 23 Фев 2011 17:56 #116119

 • Mirka
 • Mirka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1447
 • Thank you received: 553
Pa so magelan sum patuvala vo privaten smestaj , za grcija ne gledam logika da davam tolku pari po hotelite , za tie pari so carter ke odis.inaku me interesira prviot krak mi se cini vo kalitea ima najubava plaza ama ne nudat od tuka privaten smestaj ne sum zatekla, ako znaete kazete i sakav za furka da prasam jas po greska afitos sum pisala.
Ane kako si zadovolna od Pefkohori i kakva e plazata mnogu odamna bev i sum izumila da ti kazam pravo, ima li navecer da se proseta so malo dete sum ne prasuvam za diskoteki.
Последна промена: 23 Фев 2011 17:58 by Mirka.
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.