Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Каде да купам....?

Ре: Каде да купам....? 21 Ное 2014 14:16 #253033

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
najeftina volnica imas na bitpazar vo prodavnickte sto se karski policiskata stanica, na vlezot od zenskiot pazar. i golem izbor ima
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 02 Дек 2014 04:10 #253116

 • Sunshine-88
 • Sunshine-88's Avatar
Дали знаете каде можам да најдам да купам некои интересни лижавчиња, за свадба, на пример во форма на срце.. за да си ги декорирам сама.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 05 Јан 2015 16:12 #253339

 • sunrise
 • sunrise's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 39
 • Thank you received: 3
 • Карма: 0
Dali nekoj znae kade mozam da najdam bunda(veshtachko krzno) ili nekoi interesni modeli na kaputchinja do nadkolena so krzno ?
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 05 Јан 2015 20:44 #253342

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Sunshine-88 wrote:
Дали знаете каде можам да најдам да купам некои интересни лижавчиња, за свадба, на пример во форма на срце.. за да си ги декорирам сама.
cokoladni lizavcinja ima vo chokoavijators. prodavaat po marketi, ama i po poracka pravat. pobaraj gi na fb ako ne ti e docna oti gledam prasanjevo e od pred mesec
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 06 Јан 2015 02:00 #253348

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
jakna so nekoj popust baram ,koj primeti nekade neka prijavi ;)
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 06 Јан 2015 11:14 #253350

 • sunrise
 • sunrise's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 39
 • Thank you received: 3
 • Карма: 0
Dolphin wrote:
jakna so nekoj popust baram ,koj primeti nekade neka prijavi ;)
Jakni na popust ima vo principe-city mall, pomini vidi, moze kje ti fati neshto oko :) spored mene imashe ubavi modeli i kratki i dolgi jakni ( vo sabotata bev i mnogu guzva imashe, taka da pobrzaj da ne se prodadat )
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 06 Јан 2015 21:18 #253351

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
sunrise kolku bea cenite vide?
Ke pominam zadutre obavezno
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 22 Јан 2015 14:19 #253486

 • Zoja
 • Zoja's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1383
 • Thank you received: 676
 • Карма: 8
Каде може да се купат убави, квалитетни ролери за деца во Скопје?
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 22 Јан 2015 20:37 #253488

 • Padme
 • Padme's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 116
 • Thank you received: 30
 • Карма: 0
Intersport...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 27 Јан 2015 03:16 #253521

 • zence
 • zence's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 505
 • Thank you received: 81
 • Карма: 1
Каде да купам сунгер за тапацирање на мебел, ми треба за претапацирање на столици? Порано имаше во продавниците на Силекс.
Golemata 2001, srednata 2004 i maliot 2009
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 27 Јан 2015 14:31 #253523

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Има на битпазар кај што застануваат автобусите, после факултетот. Не го знам името на продавницата, само знам дека е во една голема куќа во која на приземје има и продавница од стружанка. таму имаш све за тапацирање мебел. од сунѓер до метални пружини, облоги, материјали....
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: zence

Ре: Каде да купам....? 28 Јан 2015 05:18 #253536

 • bubale23
 • bubale23's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Vnimavaj sto posakuvas, moze da ti se ispolni! *
 • Теми: 225
 • Thank you received: 60
 • Карма: 2
Na site prasanja kade da kupam.... od moe iskustvo,pozitivno sekako, -odgovor na ebay. Se sto poracavme stigna a baska i dobri ceni fativme....
The administrator has disabled public write access.

Каде да купам....? 18 Мар 2017 00:37 #255436

 • Ilaria
 • Ilaria's Avatar
 • Offline
 • new born
 • nikogas ne se otkazuvaj od toa sto go sakas
 • Теми: 3
 • Карма: 0
Каде да купам или кој може да ми даде да копирам учебници за средно медицинско : анатомија,физиологија и хигиена?Се разбира на македонски јазик
Последна промена: 18 Мар 2017 00:38 by Ilaria.
The administrator has disabled public write access.

Каде да купам....? 29 Мар 2017 20:56 #255437

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
od ucenici sto ucat vo toa uciliste , sekako
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.