Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Каде да купам....?

Ре: Каде да купам....? 05 Фев 2013 04:56 #231511

 • kalinche70
 • kalinche70's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 581
 • Thank you received: 302
moze i 100 (za pomeni mi trebaat) kazi samo kade ima :)
Na svetot nema neubavi zeni. Postojat samo zeni koi neznaat deka so malku trud mozat da stanat ubavi! -Dior
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 05 Фев 2013 11:43 #231592

 • MamaMaja
 • MamaMaja's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Just one happy mum
 • Теми: 915
 • Thank you received: 483
kalinche70 wrote:
moze i 100 (za pomeni mi trebaat) kazi samo kade ima :)

Eve tuka:
www.ferprom.com.mk/
Сонцето 28.05.1993
Месечината 06.08.1997
Ѕвездичката 28.11.2007
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 08 Фев 2013 11:40 #232018

 • Koni
 • Koni's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 326
 • Thank you received: 102
Pantaloni za skijanje? Za vozrasni :) Porano imase edna prodavnica vo avtokomanda za skijacka oprema so prifatlivi ceni, ama neznam dali uste postoi a sigurno ima I drugi takvi, ama jas vreme za setanje mnogu I nemam.
M 2007 :srce:
MM 2010 :srce:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 09 Фев 2013 18:31 #232108

 • cinderella
 • cinderella's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 19
 • Thank you received: 5
Каде на најдам шприц за торта , убав , квалитетен ?
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 11 Фев 2013 03:18 #232200

 • cinderella
 • cinderella's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 19
 • Thank you received: 5
Никој не знае ?cinderella wrote:
Каде на најдам шприц за торта , убав , квалитетен ?
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 13 Фев 2013 14:09 #232482

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4990
 • Thank you received: 5193
Синдерела провери во Конкорд (мислам така дека се викаше) во уличките спроти Апче, позади Акрон. Држат такви производи и би требало да има, или во Меркур провери :gotvi:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 13 Фев 2013 15:40 #232492

 • Sunshine*
 • Sunshine*'s Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 288
 • Thank you received: 113
Kade da kupam kujnska daska za seckanje ama staklena?
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 13 Фев 2013 17:08 #232501

 • MamaMaja
 • MamaMaja's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Just one happy mum
 • Теми: 915
 • Thank you received: 483
Sunshine* wrote:
Kade da kupam kujnska daska za seckanje ama staklena?

Sto ke ti e staklena, mnogu se grebe stakloto...
Ne sum videla nikogas, ama lesno e da sredis toa, otidi na staklar, sega moze se da se napravi.
Сонцето 28.05.1993
Месечината 06.08.1997
Ѕвездичката 28.11.2007
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 14 Фев 2013 02:26 #232509

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4990
 • Thank you received: 5193
Кажете каде можам да купам онакви патики што светкаат кога ќе згазиш? Ми требаат за специјален дечко :)
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 14 Фев 2013 03:07 #232517

 • MamaMaja
 • MamaMaja's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Just one happy mum
 • Теми: 915
 • Thank you received: 483
Mama Ane wrote:
Кажете каде можам да купам онакви патики што светкаат кога ќе згазиш? Ми требаат за специјален дечко :)

U Office, imaat razni tipovi, cenata prava sitnica 2.600.
Nie gi zemavme nasite na nekoj popust, ama sum zadovolna od niv,
Max uste si gi nosi, cela zima.

Ne se vakvi, ama toj e principot :)

Сонцето 28.05.1993
Месечината 06.08.1997
Ѕвездичката 28.11.2007
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 14 Фев 2013 05:10 #232538

 • Mamita
 • Mamita's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 510
 • Thank you received: 277
Sunshine* wrote:
Kade da kupam kujnska daska za seckanje ama staklena?

Пред неколку години купив ваква стаклена од Базаро, ама искрено многу е тешка, па и не ја користам баш многу.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 19 Фев 2013 06:01 #233005

 • Миња
 • Миња's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • monabombona
 • Теми: 359
 • Thank you received: 82
Не знам дали може и доколку може дали знаете каде да ги купам самолепливите додатоци или цела книга по Запознавање со околината за прво одделение, затоа што ми рекоа дека само преку училиште ги делеле? Ќерка ми ги загубила лепенките, и сега плачеме по дома.
* Шмизлата 05.01.2007
* Шармерот 06.02.2013
If evolution really works, how come moms have only two hands
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 19 Фев 2013 06:18 #233011

 • Frenky
 • Frenky's Avatar
 • Offline
 • Султанa
 • Теми: 4118
 • Thank you received: 3811
knigata mozesh slobodno da si ja kupish vo prosvetno delo, treba samo da znaesh od koj avtor e. ako ja nemaat tamu, kje te prepratat vo knizarata do niv, na samiot kjosh vo tunelcheto (gradski zid, karshi beko).
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 19 Фев 2013 18:44 #233057

 • Mama Sani
 • Mama Sani's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Dve sonca, dve srcenca, dve srekicki na mama
 • Теми: 2653
 • Thank you received: 1852
Mama Ane wrote:
Кажете каде можам да купам онакви патики што светкаат кога ќе згазиш? Ми требаат за специјален дечко :)

Има во Geox, сега се на 50%, цените се движат од 2500-2900 зависно од големината.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Каде да купам....? 23 Фев 2013 14:20 #233438

 • gunnergirl
 • gunnergirl's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 168
 • Thank you received: 44
ZA dve nedeli sum na krstevka kaj kumceto.Pa sakav da prasam kade po prodavnicive za deca seuste ima ubav izbor za zimska obleka?
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.