Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Болка во стомакот после незаштитен однос

Болка во стомакот после незаштитен однос 10 Сеп 2013 10:31 #243778

 • Ninushka
 • Ninushka's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 3
 • Карма: 0
Здраво. Имам 25 години и веќе 5-6 месеци незаштитен однос со мојот партнер. Не се преоптоварувам со тоа да останам бремена, имам редовен менструален циклус (на 25 дена) и осеќам кога ми е период на овулација (поради зголемената безбојна слуз).
НО. Тоа што ме мачи е секогаш кога мојот партнер ке ејакулира во мене јас осеќам тапа болка во стомакот во наредниот саат или два. Искрено, звучи смешно можеби но буквално ко револуција во долниот дел од стомакот. Па би сакала ако некој имал вакво искуство , ако може да ми објасни за што станува збор или дали тоа е некаков проблем?
Фала однапред.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Болка во стомакот после незаштитен однос 13 Сеп 2013 09:59 #243853

 • Ninushka
 • Ninushka's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 3
 • Карма: 0
Енибади? :wtf:
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.