Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2

ТЕМА: FSH хормон

Ре: FSH хормон 20 Јул 2014 16:41 #251474

 • 5678m
 • 5678m's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 7
 • Thank you received: 1
 • Карма: 0
Sunshine, bev kaj doktor Mitko Ivanovski, ti blagodaram sto mi go preporaca.Navistina ima prekrasen odnos. Mi preporaca da napravam HSG,za da vidime sto ponatamu pa sega se spremam da go napravam toj cekor.Gi cekam rezultatite od hormonite, a sedimentacijata mi bese 12, pa da vidam dali ke moze da se napravi ovoj mesec ili naredniot. :strkm: :strkz: :strk:
The administrator has disabled public write access.

Ре: FSH хормон 21 Јул 2014 15:50 #251483

 • Sunshine03
 • Sunshine03's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 73
 • Thank you received: 32
 • Карма: 0
Браво! Одличен потег :hi5: Со среќа!
И уште пред да можам да те замислам, те чекам.
Без да те видам, јас веќе те сакам.
И пред да наполниш еден час од својот живот,...
The administrator has disabled public write access.

Ре: FSH хормон 22 Јул 2014 11:22 #251490

 • 5678m
 • 5678m's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 7
 • Thank you received: 1
 • Карма: 0
Mi zakazaa HSG vo cetvrtok, fala ti mnogu na poddrskata Sunshine, se citkame pak. golem pozdrav do tebe i bebusot :nanana: :nanana:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Sunshine03

Ре: FSH хормон 23 Јул 2014 14:57 #251499

 • Sunshine03
 • Sunshine03's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 73
 • Thank you received: 32
 • Карма: 0
И јас правев ХСГ, ништо страшно ;)
Во инбокс ке ти оставам свој контакт, слободно контактирај ме за што и да ти треба!

бацки :cmok:
И уште пред да можам да те замислам, те чекам.
Без да те видам, јас веќе те сакам.
И пред да наполниш еден час од својот живот,...
The administrator has disabled public write access.

Ре: FSH хормон 23 Јул 2014 15:02 #251500

 • Sunshine03
 • Sunshine03's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 73
 • Thank you received: 32
 • Карма: 0
Sunshine03 wrote:
И јас правев ХСГ, ништо страшно ;)
Во инбокс ке ти оставам свој контакт, слободно контактирај ме за што и да ти треба!

бацки :cmok:

Немаш опција за праќање приватни пораки, контактирај ме ти во инбокс доколку ти требам, тогаш ќе ти дадам свој контакт ;)
И уште пред да можам да те замислам, те чекам.
Без да те видам, јас веќе те сакам.
И пред да наполниш еден час од својот живот,...
The administrator has disabled public write access.

Ре: FSH хормон 23 Јул 2014 22:51 #251505

 • 5678m
 • 5678m's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 7
 • Thank you received: 1
 • Карма: 0
Fala ti Sunshine, ti prativ porace vo inbox. :sonce:
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2

Најново на форумот

 • No posts to display.