Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Што слушате во моментов ?

Ре: Што слушате во моментов ? 24 Дек 2012 17:44 #227237

 • Meyo
 • Meyo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Ex mama-Maja :)
 • Теми: 2261
 • Thank you received: 2819
 • Карма: 0
Линк

I cel den go slusham , go obozavam
When power of love overcomes the love of power, the world will know peace...
Последна промена: 08 Јан 2013 16:59 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 08 Јан 2013 16:09 #229064

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 18 Јан 2013 06:35 #229924

 • Adelle
 • Adelle's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Broken...
 • Теми: 1225
 • Thank you received: 643
 • Карма: 45
Вчера добив ЦД од Моцарт - best of и сега си го слушам и уживам :chilpil:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 25 Фев 2013 03:31 #233518

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 04 Мар 2013 16:05 #234039

 • Milenaa
 • Milenaa's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 133
 • Thank you received: 35
 • Карма: 0
Nena Ivosevic-imam jednu zelju
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 12 Мар 2013 14:38 #234689

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
Последна промена: 25 Мар 2013 15:17 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 12 Мар 2013 14:49 #234693

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Uste edna stara ama dobra
Chris Rea - The Road To Hell
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
Последна промена: 25 Мар 2013 15:16 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 12 Мар 2013 16:55 #234701

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
Последна промена: 25 Мар 2013 15:16 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 25 Мар 2013 15:14 #235677

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Dolphin

Ре: Што слушате во моментов ? 25 Мар 2013 17:28 #235680

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 26 Мар 2013 02:55 #235684

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: macika

Ре: Што слушате во моментов ? 26 Мар 2013 05:46 #235711

 • Хава
 • Хава's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 182
 • Thank you received: 103
 • Карма: 0
[url=http://http://www.youtube.com/watch?v=9ypL_DnY5lI]Rihanna - Stay[/url]
M.2007
A.2012
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 30 Мар 2013 08:47 #236016

 • izabella
 • izabella's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Pink up your day!
 • Теми: 736
 • Thank you received: 196
 • Карма: 0
Bruno Mars - Locked out of heaven


The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible !
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 31 Мар 2013 08:13 #236060

 • Milenaa
 • Milenaa's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 133
 • Thank you received: 35
 • Карма: 0
youtu.be/4UlZyuFiGks
relax music1
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 07 Апр 2013 14:02 #236536

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 20 Апр 2013 16:12 #237486

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 26 Апр 2013 02:40 #237862

 • Mama*D*
 • Mama*D*'s Avatar
 • Offline
 • junior
 • ex.DijanaP
 • Теми: 607
 • Thank you received: 93
 • Карма: 0
Новата песна од Љупка Најдановска

Идеална мајка, жешка љубовница, почитувана дама...Сето тоа треба да биде една жена!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 26 Апр 2013 02:42 #237863

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 26 Апр 2013 08:47 #237888

 • Milenaa
 • Milenaa's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 133
 • Thank you received: 35
 • Карма: 0
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 06 Јун 2013 09:51 #240616

 • anusska
 • anusska's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1170
 • Thank you received: 457
 • Карма: 22
*** девојката 09.01.2002 ***
*** идната дама ;) 20.02.2006 ***
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 06 Јун 2013 10:03 #240628

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: anusska

Ре: Што слушате во моментов ? 07 Јун 2013 17:11 #240980

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Детската песна "Штом си среќен" од Петар Горко, но не сум воопшто среќна... Помина и последниот училиштен ден и другарувањето со моите ученичиња :( Веќе ми недостигаат :(
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 14 Јул 2013 17:57 #242192

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
Последна промена: 09 Окт 2013 03:50 by Marge. Причина: уредување на линк
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 14 Јул 2013 17:59 #242193

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
Последна промена: 09 Окт 2013 03:51 by Marge. Причина: уредување на линк
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што слушате во моментов ? 29 Јул 2013 07:40 #242522

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.