Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Со песна ја/го поздравувам...

Со песна ја/го поздравувам... 30 Ное 2011 08:27 #167482

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
Васе ова ти го ПОСВЕТУВАМ тебе!!!;) :P


Don Omar - Danza Kuduro ft. Lucenzo
Последна промена: 30 Ное 2011 08:27 by Bubbi.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Frenky

Ре: Со песна ја/го поздравувам... 30 Ное 2011 13:21 #167584

 • Frenky
 • Frenky's Avatar
 • Offline
 • Султанa
 • Теми: 4119
 • Thank you received: 3812
 • Карма: 95
Bubbi wrote:
Васе ова ти го ПОСВЕТУВАМ тебе!!!;) :P


Don Omar - Danza Kuduro ft. Lucenzo


jas tebe link :P inaku koreografijata e ista onaa koja nie ja igrame na zumba, zamisli :laugh: i decata gi nauchiv :rofl:
Последна промена: 03 Дек 2011 19:38 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Bubbi, eleonora

Ре: Со песна ја/го поздравувам... 30 Ное 2011 13:59 #167592

 • Frenky
 • Frenky's Avatar
 • Offline
 • Султанa
 • Теми: 4119
 • Thank you received: 3812
 • Карма: 95
EVE vrakjam ama ova e za stiskavac, do sega ne sme imale vakov tanc :sram2: hm...interesna idea :rofl:
Последна промена: 03 Дек 2011 19:38 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со песна ја/го поздравувам... 30 Ное 2011 14:09 #167593

 • Elenika
 • Elenika's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 398
 • Thank you received: 552
 • Карма: 0
Eeeeeeeee druze, me usrami sega, ja majtapi si pravam, ti romantiki tuka :hug: :srce: . Fala ti epten mi go razubavi denot.
Петлето 23.06.2008
Коковчето 18.08.2011
Последна промена: 03 Дек 2011 19:38 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Bubbi, Frenky, Cuvce

Ре: Со песна ја/го поздравувам... 15 Мар 2012 08:06 #188653

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Гоооолем поздрав со весело друштво во пролетно кафанче со песната:
S.A.R.S. - Budjav lebac


ова ми е хит деновиве
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
Последна промена: 15 Мар 2012 14:40 by Fairy. Причина: ureduvanje link
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Annabel Lee, Chocolate

Ре: Со песна ја/го поздравувам... 28 Мар 2012 08:33 #191355

 • Elenika
 • Elenika's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 398
 • Thank you received: 552
 • Карма: 0
Васке само за тебе. :P [url=http://http://www.youtube.com/watch?v=nyU_Z9Sn9UU]Чаки панкеро[/url]
Петлето 23.06.2008
Коковчето 18.08.2011
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со песна ја/го поздравувам... 28 Мар 2012 17:59 #191438

 • Frenky
 • Frenky's Avatar
 • Offline
 • Султанa
 • Теми: 4119
 • Thank you received: 3812
 • Карма: 95
ne mi otvara nevesto, a kje puknam od radoznalost shto e.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со песна ја/го поздравувам... 28 Мар 2012 18:10 #191439

 • Helix
 • Helix's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • I never think of the future - it comes soon enough
 • Теми: 1642
 • Thank you received: 1126
 • Карма: 3
Mama Vase wrote:
ne mi otvara nevesto, a kje puknam od radoznalost shto e.

Ја да ускочам со припомош. :zelen:

Чаки Панкеро
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Frenky, Elenika

Ре: Со песна ја/го поздравувам... 28 Мар 2012 18:20 #191442

 • Frenky
 • Frenky's Avatar
 • Offline
 • Султанa
 • Теми: 4119
 • Thank you received: 3812
 • Карма: 95
ti majko ojde so umot :muahaha: kako samo ti tekna na ova bre? ti si samo za na karuzelot, i toa vo 5h :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со песна ја/го поздравувам... 29 Мар 2012 01:59 #191453

 • Elenika
 • Elenika's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 398
 • Thank you received: 552
 • Карма: 0
Mama Vase wrote:
ti majko ojde so umot :muahaha: kako samo ti tekna na ova bre? ti si samo za na karuzelot, i toa vo 5h :laugh:

:hahaha: Znaev deka ke te nasmeam :cmok: .
So maz mi nesto se zezavme i on mi pocna na toj zapadnjackiot dijalekt i ja mu istresov - Begi be selak edin, ti ke mi kazes na mene - i mi svetna majka, toa e.
A, za karuzelot, majka so tebe ke mi padne prvoto vozenje. :P
Петлето 23.06.2008
Коковчето 18.08.2011
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со песна ја/го поздравувам... 09 Мај 2012 09:47 #198287

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
За убав ден и добро расположение на сите форумџи(к)и

Кеш, кеш

:respect:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: eleonora

Ре: Со песна ја/го поздравувам... 09 Мај 2012 10:11 #198295

 • bubamara
 • bubamara's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Happy mama!
 • Теми: 2461
 • Thank you received: 1233
 • Карма: 102
Јас се придружувам кон желбите за убаво расположение на сите и ви посакувам убав ден со најновиот хит
Гулабица-Нека грмат громови
Ова едноставно не се пропушта, ремек дело од песна, убавина, стајлинг и сценарио за спот :trac:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: eleonora

Ре: Со песна ја/го поздравувам... 11 Мај 2012 06:18 #198829

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
The Cure - Friday I'm In Love


Сама си се поздравувам :tanc:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Annabel Lee, Tessi, Marge, Frenky, butterfly87

Ре: Со песна ја/го поздравувам... 12 Мај 2012 18:16 #199123

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
Ma site ve pozdravuvam,u element suм :molkata: :gush:

Amadeus Band - Lažu te
Последна промена: 14 Мар 2013 05:22 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со песна ја/го поздравувам... 13 Мар 2013 17:53 #234808

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Само за другарица Мајси
Tarkan - Oynama sikidim sikidim

Лелееее, колку глупа песна е у ствари, а за типов ич муабет да не пра`ам :jok:

И уште еден специјален поздрав до Клаудија и Буби
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
Последна промена: 14 Мар 2013 05:24 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Majsi, Bubbi

Ре: Со песна ја/го поздравувам... 13 Мар 2013 17:59 #234812

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
leleeee bart pesnavaaaa :laugh: me vrati godini nanazad. EEeee ti teknue li druskeeeee......eeeeee ubavi godini bea toa :pijani:
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со песна ја/го поздравувам... 13 Мар 2013 18:01 #234814

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Ќути, ќути, што будакетинки бевме ( не дека сега не сме, ама ај)

А, оваа...
Zdravko Colic - Pusti Pusti Modu
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
Последна промена: 14 Мар 2013 05:25 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Majsi

Најново на форумот

 • No posts to display.