Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

ТЕМА: Песна која ви буди најмногу емоции

Ре: Песна која ви буди најмногу емоции 22 Ное 2012 15:49 #222523

 • Mama Sani
 • Mama Sani's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Dve sonca, dve srcenca, dve srekicki na mama
 • Теми: 2653
 • Thank you received: 1852
Прекрасен глас, извонредна изведба, одличен текст, спот што допира длабоко во душата и многу, многу емоции!

Emeli Sande - My Kind of Love

www.youtube.com/watch?v=r_siYfZDh5w
Последна промена: 22 Ное 2012 15:52 by Mama Sani.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Песна која ви буди најмногу емоции 08 Дек 2012 06:16 #225039

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
The administrator has disabled public write access.

Ре: Песна која ви буди најмногу емоции 02 Окт 2013 06:50 #244422

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7860
 • Thank you received: 5646
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Песна која ви буди најмногу емоции 03 Окт 2013 07:44 #244477

 • Mama*D*
 • Mama*D*'s Avatar
 • Offline
 • junior
 • ex.DijanaP
 • Теми: 607
 • Thank you received: 93
Ссетра ми ми ја прати, и убаво ме растажи :tazna: :tazna: :tazna:
www.youtube.com/watch?v=h6Lhq4XX3og

Идеална мајка, жешка љубовница, почитувана дама...Сето тоа треба да биде една жена!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Песна која ви буди најмногу емоции 03 Окт 2013 08:07 #244481

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727

Savage Garden - Truly, madly, deeply
Ovaa me potsekja na mojata prva ljubov, do den denesen mi se stega srceto ko kje ja cujam
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
Последна промена: 03 Окт 2013 08:07 by Elka.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Песна која ви буди најмногу емоции 05 Окт 2013 10:08 #244551

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4990
 • Thank you received: 5193
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Песна која ви буди најмногу емоции 05 Окт 2013 12:21 #244553

 • Glasna*
 • Glasna*'s Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 98
 • Thank you received: 36
Nokaut i Igor Dzambazov- Vo bestraga :srce:

Edit: neznam kako da go postavam klipcheto..hellp :trep:

Нокаут & Игор Џамбазов Unplugged - Во Бестрага
Последна промена: 07 Окт 2013 05:38 by Marge. Причина: Vnesen link
The administrator has disabled public write access.

Ре: Песна која ви буди најмногу емоции 07 Окт 2013 05:43 #244584

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3165
 • Thank you received: 2405
The administrator has disabled public write access.

Re: Песна која ви буди најмногу емоции 08 Окт 2013 06:17 #244631

 • TIFANI
 • TIFANI's Avatar
 • Offline
 • junior
 • The happines is in the small staff
 • Теми: 639
 • Thank you received: 158
Jos te nisam ni videla andgele
ali sam odma osetila nevolje
jos ti nisam ni ime prosaputala
u tvoim sam oci zalutala :(

Bog srca mog-Dragana Mirkovic
You make me happy
The administrator has disabled public write access.

Ре: Песна која ви буди најмногу емоции 08 Окт 2013 07:04 #244634

 • Milenaa
 • Milenaa's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 133
 • Thank you received: 35
Moj lipi andjele-Oliver Dragojevic + poveketo pesni od nego
The administrator has disabled public write access.

Ре: Песна која ви буди најмногу емоции 08 Окт 2013 07:17 #244635

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2918
 • Thank you received: 1734
ja imam samo nokva da bidam jas so neaaaaaaaaaaa - Dzafer :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Песна која ви буди најмногу емоции 08 Окт 2013 16:56 #244661

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2766
 • Thank you received: 642
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

Најново на форумот

 • No posts to display.