Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2

ТЕМА: Градникот е штетен!?!

Ре: Градникот е штетен!?! 26 Мар 2015 20:43 #253929

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
И јас по дома строго без градник сум ако се најават гости облекувам и кога излегувам од дома обавезно носам иначе ич не можам да ги поднесувам порано не ми сметаа оние без жички меките сега и тие ми сметаат :grr:


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2

Најново на форумот

 • No posts to display.