Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

ТЕМА: Лак за нокти

Ре: Лак за нокти 09 Мај 2013 04:49 #238868

 • Adelle
 • Adelle's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Broken...
 • Теми: 1225
 • Thank you received: 643
 • Карма: 45
Само да ја поддржам мацика и да кажам дека потполно исто ми се понаша мојот ОПИ лак. Го купив 13 евра, оригинал е (овде и нема неоригинали) од позната продавница.


Ич не сум задоволна, а го купив со намен да не се лакирам секој ден...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: macika

Ре: Лак за нокти 28 Јул 2013 12:01 #242508

 • Slavica
 • Slavica's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Think pink!:)
 • Теми: 1735
 • Thank you received: 627
 • Карма: 9
Леле женски, а јас па се мислам цело време дали да купам некој од овие Опи лаковите, но срга сум во мисла. Некако 680 ден многу се за еден лак, а па ако ми се лупи брзо ќе си пукнам од мака :jok:
Инаку пред 2 недели си земав од Флормар лаковите и навистина се предобри, еве 1 недела како сум лакирана и с уште не е излуштен, а само 100 ден го земав
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

Најново на форумот

 • No posts to display.