Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Масажа

Масажа 08 Ное 2011 22:03 #163697

 • snegulka
 • snegulka's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 21
 • Thank you received: 6
 • Карма: 0
Не наидов на ваква тема ме интересираат искуства во врска со масажа за опуштање и масажа терапевтска против болки во грбот и вратот. И што е најбитно дали сте посетувале масери за време на бременост.Сакам препорака за добар масер бидејќи сум 20та недела бремена имам болки во грбот, вратот и навистина ми е потребен добар масер.
Последна промена: 09 Ное 2011 06:06 by Molly. Причина: Не пишувајте постови со големи букви!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Масажа 11 Ное 2011 10:57 #164134

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Jas sum sekogas za dobra masaza :rofl: :rofl: :rofl:
Ako gi posetuvas stranive za popusti ima dosta ponundi za masazi. E sega bidejki si bremena treba mnogu da vnimavas kade ke odis na masaza, ne se nafaka sekoj da masira trudnica. Jas isto vo tekot na bremenosta imav mnogu bolki vo grbot, pa doma mi doagase profesionalen maser. Sega negde ima otvoreno i ordinacija ama za zal mu go nemam veke brojot.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Масажа 13 Дек 2011 20:01 #170632

 • bubale23
 • bubale23's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Vnimavaj sto posakuvas, moze da ti se ispolni! *
 • Теми: 225
 • Thank you received: 60
 • Карма: 2
Snegulka, so lesno :trudna: :) Masaza vo bremenost NE! Imam prijatel maser koj mi kaza deka vo nivnata maserska etika NE masiraat Bremeni zeni!!
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.