Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Производи од Forever - Алое Вера

Производи од Forever - Алое Вера 04 Јун 2011 23:12 #140042

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
Dali ste koristele nekoja kozmetika od ovaa firma i kako ste zadovolni?

Mm go koristi nivniot sampon i mnogu e zadovolen, a jas za vreme na bremenosta koristev vitamini i ovoj gel, no dosega ne sum probala kozmetika za lice i telo.
Plus gledam i deka nudat proizvodi za imunitet na deca i vozrasni, a ovoj leten period nudat nekoi paketi so popusti, pa me interesiraat iskustva.
Последна промена: 04 Јун 2011 23:14 by Fairy.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Производи од Forever - Алое Вера 05 Јун 2011 02:42 #140057

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Јас и мм, а и моите имаме користено производи од оваа компанија и задоволни сме. од производите кои ги имам користено - Шампонот (но, на времето кога беше во туба), гел за вени (можеби е овој истиот што си ставила слика од него), алое липс (тоа малото балзамче кое го користев и за мене и за син ми, како при испукана уста, така и при некои помали изгореници, па дури и бубуљици и секогаш ни помагал. А гелот за пиење (тој што е во жолто шише, 100% алое ми помогна пред неколку години кога имав ненормални болки во желудникот. И пастата за заби им е супер, а и оној стикот за потење. Од кремите сеуште не сум пробала...ама планирав и од нив да земам за да видам какви се. Воглавно, на мене и на моиве дома им пријаа овие производи од фирмава, а како е со другите не знам :poimnemam:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Fairy

Ре: Производи од Forever - Алое Вера 30 Јун 2011 20:10 #143808

 • julija
 • julija's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 265
 • Thank you received: 65
 • Карма: 0
IMAV slusnato za ovie proizvodi no nikogas ne sum gi koristela,kade mozat da se nabavat?Korisno e da se probat.Stom se od aloe vera mora da se dobri.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Производи од Forever - Алое Вера 30 Јун 2011 20:40 #143811

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
Julija sega ima nekoi promocii na proizvodite, pa mislam deka tuka ke najdis se sto te interesira :)
Последна промена: 30 Јун 2011 20:49 by Big Sister. Причина: link
The administrator has disabled public write access.

Ре: Производи од Forever - Алое Вера 02 Јул 2011 03:54 #144081

 • Frenky
 • Frenky's Avatar
 • Offline
 • Султанa
 • Теми: 4119
 • Thank you received: 3812
 • Карма: 95
jas go imam sprejot od aloe i vekje so godini go koristam za se i sesto.pred nekoe vreme edna prijatelka go koristese za sipanici kaj maloto,rece mnogu rabota i zavrsil.siroka primena ima.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Производи од Forever - Алое Вера 22 Сеп 2012 03:52 #214264

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
kade moze da se kupat ovie proizvodi , me interesira eden proizvod vo litarsko pakuvanje bese se piese sekoj den od nego , ama ne mi teknuva kako izgledase i kolku bese , odamna bese koga go koristevme , bi sakala da kupam takvo
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Производи од Forever - Алое Вера 22 Сеп 2012 04:53 #214267

 • PiPoLiNo
 • PiPoLiNo's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 571
 • Thank you received: 243
 • Карма: 10
vo aerodrom , kaj slatkarnicaata palma e blisku, ima nekoj supermarket tamu mislam tineks ili sp market bese i odma karsi nego
The administrator has disabled public write access.

Ре: Производи од Forever - Алое Вера 22 Сеп 2012 04:56 #214268

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
ova za kaj Vucko mi kazuvas Pipolono?
tamu ima Tineks
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Производи од Forever - Алое Вера 22 Сеп 2012 10:06 #214288

 • PiPoLiNo
 • PiPoLiNo's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 571
 • Thank you received: 243
 • Карма: 10
da tamu, toa e kako prestavnistvo
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Dolphin

Најново на форумот

 • No posts to display.