Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

ТЕМА: Како сте го добиле вашето име?

Ре: Како сте го добиле вашето име? 01 Сеп 2013 19:38 #243374

 • Mama*D*
 • Mama*D*'s Avatar
 • Offline
 • junior
 • ex.DijanaP
 • Теми: 607
 • Thank you received: 93
 • Карма: 0
Желба на мајка ми. Инаку кумот сакал да бидам Ана Марија, ама им рекол: ова е мој предлог-но нема да се лутам и вие ако изберете,бидејќи цел живот вие ќе си јавикате. И така се решиле за моето име. Порано ич не го сакав името мое, ама сега у последно време си го сакам името и ми се допаѓа. :sladoled:

Идеална мајка, жешка љубовница, почитувана дама...Сето тоа треба да биде една жена!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како сте го добиле вашето име? 03 Сеп 2013 03:16 #243446

 • Milenaa
 • Milenaa's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 133
 • Thank you received: 35
 • Карма: 0
Moite kumovi mnogu ja sakale glumicata MIlena Dravic i po nea sum si go dobila imeto i mnogu si go sakam.
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

Најново на форумот

 • No posts to display.