Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Моментално читам...

Моментално читам... 23 Ное 2019 07:22 #255545

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2792
 • Thank you received: 645
 • Карма: 26
Како за почеток ,интересна е
https://images.app.goo.gl/wPD8MnnjwTU1GZQc8
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Последна промена: 23 Ное 2019 07:25 by Dolphin.
The administrator has disabled public write access.

Моментално читам... 10 Јан 2020 18:31 #255552

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7912
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Шепкачот од Алекс Норт
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Моментално читам... 20 Фев 2020 20:33 #255560

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2983
 • Thank you received: 1372
 • Карма: 60
Само што ја завршив НА БАЛКАНОТ И ДОЖДОТ МИРИСА ПОИНАКУ - ГОРДАНА КУИЌ
Прекрасна приказна. Не сакам историски ама ова беше realistic fiction.
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
Последна промена: 20 Фев 2020 20:34 by Cinnamon.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Најново на форумот

 • No posts to display.