Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2

ТЕМА: Кодови за емотикони

Ре: Кодови за емотикони 30 Јан 2014 04:09 #248322

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
уште малку само...
:torta: = :torta :
:cita: = :cita :
:uaa: = :uaa :
:odluka: = :odluka :
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
Темата е заклучена.

Ре: Кодови за емотикони 14 Фев 2014 07:56 #248629

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
По повод празников
:valentin: = : valentin:
:molkata: = : molkata:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: mamicka
 • Страна:
 • 1
 • 2

Најново на форумот

 • No posts to display.