Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Повторно сме онлајн!!! ВАЖНО!

Повторно сме онлајн!!! ВАЖНО! 21 Дек 2015 15:48 #255186

  • Big Sister
  • Big Sister's Avatar
  • Offline
  • Супер администратор
  • Soul Sister
  • Теми: 7934
  • Thank you received: 5653
  • Карма: 121
Драги членови

После еден месесец конечно повторно сме онлајн. Порталот е редизајниран, ставена е најнова верзија од форумот, а новитет е и тоа што сме сега достапни и преку мобилен, таблет...
На сајтот и форумот има некои ситни недостатоци на кои работиме интензивно. Еден од проблемите е што во прекарот кај членовите со две имиња се појави (ја) цртичка/и. За некои знаеме и ги отстрануваме. А за оние кај кои нема да биде сменето логирајте се и потоа јавете ни да направиме промена.
Ќе се логирате на пр. Big-Sister и потоа ќе ни пишете да ја извршиме промената, односно да го добиете стариот прекар пр.Big Sister.
Или ако е од три имиња "мама-на-ана" , а треба да биде "мама на ана"..
Приватните пораки наскоро ќе се достапни.
Смешковците ги средуваме...
ќе овозможиме пристап за некои од порано банирани членови, освен оние кои веќе отворија нови профили :D
Ве молиме доколку забележите некој проблем да не' информирате во темава.
Поздрав до сите и Добредојдовте! :)
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 21 Дек 2015 15:50 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Независна

Најново на форумот

  • No posts to display.