Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2

ТЕМА: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 09 Дек 2010 02:57 #85159

 • kukulicka
 • kukulicka's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Love Luka :*
 • Теми: 643
 • Thank you received: 149
 • Карма: 11
angeli se site so red :love: :love: :love: :love:

Lena -Zvezdicka - 7
Aleksej - Kinky - 6
Lea-Srculence - 5
Anastasija - Mladenovska - 4
Martin - Mirka - 3
Nikola - Ane - 2
Elena - Ane-m - 1
:love: :love: :love:
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 09 Дек 2010 03:29 #85164

 • natalija978
 • natalija978's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 1
 • Карма: 0
7 ANASTASIJA MLADENOVSKA
6 ALEKSEJ KINKY
5 LENA ZVEZDICKA
4 LEA
3 MARTIN
2 ELENA
1 NIKOLA
:love: :love: :love:
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 09 Дек 2010 03:43 #85171

 • Sara
 • Sara's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Растеме и беснееме
 • Теми: 474
 • Thank you received: 185
 • Карма: 9
Анастасија на Младеновска 7
Елена на АнеМ 6
Мартин на Мирка 5
Алексеј на Кинки 4
Лена на Ѕвездичка 3
Никола на Ане 2
Леа на срцуленце 1
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 09 Дек 2010 14:05 #85248

 • Tessi
 • Tessi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Avanturistka
 • Теми: 1648
 • Thank you received: 571
 • Карма: 15
Aleksej-7
Lena-6
Nikola-5
Anastasija-4
Elena-3
Martin-2
Lea-1

inaku site se ubavi i za 10 ama neli mora da se glasa pozdravce i backi za site decinja :)
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 09 Дек 2010 20:31 #85589

 • mamaAnita
 • mamaAnita's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 828
 • Thank you received: 572
 • Карма: 9
Алексеј 7
Никола 6
Мартин 5
Лена 4
Леа 3
Елена 2
Анастасија 1
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 09 Дек 2010 22:32 #85670

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7910
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Еве ги резултатите од гласањето

Алексеј – Kinky - 134
Лена – Zvezdicka - 124
Анастасија – Mladenovska - 109
Елена - Ane - M – 105
Никола – Ane – 92
Мартин – Mirka - 90
Леа – Srculence - 88


Значи победник е Алексеј
:srce:

Честитки :jupi:

„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.
 • Страна:
 • 1
 • 2

Најново на форумот

 • No posts to display.