Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2

ТЕМА: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„

Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 06 Дек 2010 02:54 #83476

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
1. Никола - Ane


2. Елена - Ane - M


3. Анастасија - Mladenovska


4. Алексеј - Kinky


5. Мартин - Mirka


6. Лена - Zvezdicka


7. Леа - Srculence
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 06 Дек 2010 02:55 by Big Sister.
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 06 Дек 2010 02:58 #83480

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Правила за гласање

1. Се гласа со поени од 1- 7
2. Гласаат сите членови освен учесниците
3. Се гласа до среда кога ќе го објавиме победникот
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 06 Дек 2010 03:03 #83482

 • DijanaP
 • DijanaP's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 2006
 • Thank you received: 212
 • Карма: 81
:girlpink:
7 поени - Анастасија - Mladenovska
6 - Елена - Ane - M
5 - Мартин - Mirka
4 - Лена - Zvezdicka
3 - Алексеј - Kinky
2 - Никола - Ane
1 - Леа - Srculence
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 06 Дек 2010 04:27 #83607

 • Barbie
 • Barbie's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 1449
 • Thank you received: 25
 • Карма: 0
Алексеј - Kinky - 7
Елена - Ane-M - 6
Мартин - Mirka - 5
Лена - Zvezdicka - 4
Леа - Srculence - 3
Никола - Ane - 2
Анастасија - Mladenovska - 1
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 06 Дек 2010 05:00 #83645

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
1. Никаола - Ane 7
2. Алексеј - Kinky 6
3. Лена - Zvezdicka 5
4. Леа - Srculence 4
5. Анастасија - Mladenovska 3
6. Елена - Ane - M 2
7. Мартин - Mirka 1

Ова до сега ми беше најтешко гласање зашто сите дечиња се преслатки на свој начин:srce:
Those who criticize our generation forget who raised it.
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 06 Дек 2010 13:58 #83714

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
Мартин-Мирка 7
Никола-Ане 6
Алексеј-Кинки 5
Лена-звездичка 4
Елена Ане 3
Анастасија-Младеновска 2
Леа-Срцуленце 1
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 06 Дек 2010 14:09 #83719

 • kalinche70
 • kalinche70's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 581
 • Thank you received: 302
 • Карма: 27
Леа Срцуленце 7
Алексеј Кинки 6
Елена Ане М 5
Никола Ане 4
Анастасија Младеновска 3
Лена Ѕвездичка 2
Мартин Мирка 1
Na svetot nema neubavi zeni. Postojat samo zeni koi neznaat deka so malku trud mozat da stanat ubavi! -Dior
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 06 Дек 2010 14:36 #83741

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Мене многу ми се слатки кога уште очи не отвориле, а рефлексно се смеат.. Сите се најубави :guskanje: ама мора селекција затоа:
Лена на Ѕвездичка 7
Мартин на Мирка 6
Никола на Ане 5
Алексеј на Кинки 4
Елена на АнеМ 3
Леа на срцуленце 2
Анастасија на Младеновска 1
:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 06 Дек 2010 15:06 #83753

 • redsonja
 • redsonja's Avatar
 • Offline
 • junior
 • љубовта е се
 • Теми: 505
 • Thank you received: 635
 • Карма: 64
Тешко, многу тешко гласање

7 - Лена на Ѕвездичка
6 - Алексеј на Кинки
5 - Елена на АнеМ
4 - Никола на Ане
3 - Анастасија на Младеновска
2 - Мартин на Мирка
1 - Леа на Срцуленце


:srce: :love: :srce: :love: :srce: :love: :srce:
Моите клунчиња
Ј. 08.08
Д. 10.10
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 06 Дек 2010 16:36 #83803

 • Vesna Blazevska
 • Vesna Blazevska's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 174
 • Thank you received: 156
 • Карма: 84
Aleksej 7
Lea 6
Nikola 5
Martin 4
Lena 3
Anastasija 2
Elena 1
You may kill my deamons, but my angels will die too.
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 06 Дек 2010 18:14 #83872

 • MrsH
 • MrsH's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 494
 • Thank you received: 69
 • Карма: -3
7 поени - Анастасија - Mladenovska
6 - Елена - Ane - M
5 - Мартин - Mirka
4 - Лена - Zvezdicka
3 - Алексеј - Kinky
2 - Никола - Ane
1 - Леа - Srculence
Сандра
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 06 Дек 2010 20:53 #83954

 • EckaGj
 • EckaGj's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • ❤Се што се сака,се може!!!❤
 • Теми: 989
 • Thank you received: 93
 • Карма: 31
Прекрасни мали срциња:srce: :srce: :srce:
7 -Анастасија-Mladenovska
6 -Алексеј-Kinky
5 -Елена-Ane-M
4 -Лена-Zvezdicka
3 -Леа-Srculence
2 -Никола-Ane
1 -Мартин-Mirka
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 06 Дек 2010 23:52 #84034

 • Frenky
 • Frenky's Avatar
 • Offline
 • Султанa
 • Теми: 4119
 • Thank you received: 3812
 • Карма: 95
lena 7

nikola 6

lea 5

aleksej 4

anastasija 3

elena 2

martin 1

:srce:
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 07 Дек 2010 01:29 #84104

 • vodolija
 • vodolija's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1121
 • Thank you received: 809
 • Карма: 22
7 - Елена на АнеМ
6 - Алексеј на Кинки
5 - Лена на Ѕвездичка
4 - Анастасија на Младеновска
3 - Никола на Ане
2 - Мартин на Мирка
1 - Леа на Срцуленце

:love: :love: :love: Бацки до сите бебуши, стопати напишав и избришав табела со бодови. Сите се преубави :love: :love: :love:
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 07 Дек 2010 01:31 #84106

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Mi potekoa solzi gledajki gi, kolku se prekrasni :srce:

Lena 7

Elena 6

Aleksej 5

Nikola 4

Anastasija 3

Lea 2

Martin 1
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 07 Дек 2010 04:01 #84161

 • Strumfetka
 • Strumfetka's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • t.nade
 • Теми: 468
 • Thank you received: 52
 • Карма: 6
7 Elena
6 Anastasija
5 Lea
4 Lena
3 Martin
2 Aleksej
1 Nikola
ama se slatki neka se zivi i zdravi :srce:
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 07 Дек 2010 15:41 #84306

 • Mila87
 • Mila87's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 137
 • Thank you received: 23
 • Карма: 28
7-Елена
6-Анастасија
5-Алексеј
4-МАртин
3-Лена
2-Леа
1-Никола
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 07 Дек 2010 15:46 #84308

 • sole
 • sole's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1357
 • Thank you received: 218
 • Карма: 37
7 Anastasija
6 Elena
5 Aleksej
4 Nikola
3 Lena
2 Martin
1 Lea
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 08 Дек 2010 17:10 #84876

 • busavo
 • busavo's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 267
 • Thank you received: 30
 • Карма: 14
7 Анастасија
6 Елена
5 Леа
4 Мартин
3 Лена
2 Никола
1 Алексеј
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 08 Дек 2010 17:23 #84890

 • Mama Sani
 • Mama Sani's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Dve sonca, dve srcenca, dve srekicki na mama
 • Теми: 2653
 • Thank you received: 1852
 • Карма: 55
Mnogu tesko glasanj, slatki bebinja na site bi ima dala ne 7 tuku 10, no eve go mojot konecen izbor

7 Lea na Srculence
6 Nikola na Ane
5 Lena na Zvezdicka
4 Aleksej na Kinky
3 Martin na Mirka
2 Anastasija na Mladenovska
1 Elena na Ane M
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 08 Дек 2010 19:08 #84946

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
7 Lea na Srculence
6 Aleksej na Kinky
5 Anastasija na Mladenovska
4 Nikola na Ane
3 Lena na Zvezdicka
2 Elena na Ane M
1 Martina na Mirka
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 08 Дек 2010 19:10 #84948

 • sandricka
 • sandricka's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Најсреќна мама
 • Теми: 371
 • Thank you received: 135
 • Карма: 10
7- Anastasija – Mladenovska
6 - Martin – Mirka
5 - Lena – Zvezdicka
4 - Lea – Srculence
3 - Elena – Ane – M
2 - Aleksej - Kinky
1 - Nikola – Ane

Site se soncinja najubavi!!!! :love: :love: :love:
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 09 Дек 2010 00:33 #85112

 • s.86
 • s.86's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 26
 • Thank you received: 3
 • Карма: 1
Nikola-1
Anastasija-2
Elena-3
Alek-4
Lea-5
Martin-6
Lena-7
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 09 Дек 2010 01:36 #85135

 • Adelle
 • Adelle's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Broken...
 • Теми: 1225
 • Thank you received: 643
 • Карма: 45
7 - Алексеј - Kinky :srce: se gleda ljubov vo rakata na mama :love:
6 - Лена - Zvezdicka
5 - Леа - Srculence
4 - Елена - Ane - M
3 - Никола - Ane
2 - Анастасија - Mladenovska
1 - Мартин - Mirka
Темата е заклучена.

Ре: Слики за најинтересна фотографија на тема „Мое прво фото„ 09 Дек 2010 02:16 #85149

 • Girl*****
 • Girl*****'s Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 56
 • Thank you received: 1
 • Карма: 1
Е богами тешко гласање :
7 Алексеј
6 Мартин
5 Лена
4 Леа
3 Никола
2 Анастасија
1 Елена
Темата е заклучена.
 • Страна:
 • 1
 • 2

Најново на форумот

 • No posts to display.