Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2

ТЕМА: Мојата прва фотографија

Ре: Мојата прва фотографија 10 Дек 2010 23:12 #86277

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Cestitki za Aleksej :love: :love:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Kinky

Ре: Мојата прва фотографија 10 Дек 2010 23:34 #86297

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
Cestitki za pobednikot :)
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Kinky

Ре: Мојата прва фотографија 10 Дек 2010 23:52 #86321

 • redsonja
 • redsonja's Avatar
 • Offline
 • junior
 • љубовта е се
 • Теми: 505
 • Thank you received: 635
 • Карма: 64
Бравос за шебетко :srce: .
Сите бебиња се преслатки :girlpink: .
Моите клунчиња
Ј. 08.08
Д. 10.10
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Kinky

Ре: Мојата прва фотографија 11 Дек 2010 02:05 #86406

 • vodolija
 • vodolija's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1121
 • Thank you received: 809
 • Карма: 22
Oва беше едно од најтешките гласања, секој заслужуваше победа.:srce:
Честитки за Алексеј :love:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Kinky

Ре: Мојата прва фотографија 11 Дек 2010 02:58 #86409

 • Zvezdicka
 • Zvezdicka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • bow down you mortals ... She is here....
 • Теми: 1190
 • Thank you received: 616
 • Карма: 34
cestitki za Serbetko :* zetot moj za Lena hahaha nema veze sto sme vtori..vazno se ostanuva u familija hahaha :)
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Kinky

Ре: Мојата прва фотографија 11 Дек 2010 03:15 #86416

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Честитки Кинки за победата...Сите дечиња беа слатки, мене многу ми беше тешко да гласам:srce:
Those who criticize our generation forget who raised it.
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Kinky

Ре: Мојата прва фотографија 11 Дек 2010 03:29 #86423

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Честитки за победата на Алексеј! :hug: И честитки за сите други бебуши, во овој натпревар сите беа победници! :love:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Kinky

Ре: Мојата прва фотографија 11 Дек 2010 15:03 #86634

 • saligrem
 • saligrem's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 993
 • Thank you received: 87
 • Карма: 14
Cestitki a pobedata na Aleksej.Jas neglasv neznaev kako da gi rasporedam poenite site se preslatki
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Kinky

Ре: Мојата прва фотографија 11 Дек 2010 16:07 #86700

 • bubamara
 • bubamara's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Happy mama!
 • Теми: 2461
 • Thank you received: 1233
 • Карма: 102
Zvezdicka wrote:
cestitki za Serbetko :* zetot moj za Lena hahaha nema veze sto sme vtori..vazno se ostanuva u familija hahaha :)
Ѕвездичке, каде ти трчаш, има и во Скопје девојчиња за Алексеј :hahaha: :srce:
Честитки за убавецот мил, од бебе го имал неодоливиот шарм, смешко сладок :srce: :srce:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Kinky

Ре: Мојата прва фотографија 12 Дек 2010 00:23 #86979

 • srculence
 • srculence's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • la vita e bella!!!
 • Теми: 804
 • Thank you received: 206
 • Карма: 14
cestitki za Aleksej...

moderatorot sledniot pat dvapati neka gi proveri rezultatite pred da ja objavi listata :laugh: matematika slabooo :laugh:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Kinky

Ре: Мојата прва фотографија 12 Дек 2010 08:12 #87243

 • Синоличка
 • Синоличка's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1452
 • Thank you received: 1441
 • Карма: 20
Кинки и Алексеј, четитки! Навистина многу, многу нежна слика :love:

Јас искрено не гласав бидејќи не можев да се одлучам, сите бебуши беа слатки и мили на свој начин.
Сончулката 2009
Шармерот 2012
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Kinky

Ре: Мојата прва фотографија 12 Дек 2010 16:37 #87287

 • Kinky
 • Kinky's Avatar
 • Offline
 • senior
 • yummy mummy
 • Теми: 1804
 • Thank you received: 713
 • Карма: 371
Ми го згреавте срцето со преубавите честитки :love: :hug: :srce:

Бубамарче, сакаш нешто да кажеш? :zelen: :cmok:
Mother is god in the eyes of a child."I believe in miracles, since you came along, you sexy thing..."
Темата е заклучена.

Ре: Мојата прва фотографија 13 Дек 2010 02:06 #87501

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
srculence wrote:
cestitki za Aleksej...

moderatorot sledniot pat dvapati neka gi proveri rezultatite pred da ja objavi listata :laugh: matematika slabooo :laugh:

Ete minus za administratorot

eve gi rezultatite so ispraveni greski

Aleksej - 141
Anastasija - 115
Lena - 130
Elena- 111
Lea - 96
Martin - 95
Nikola - 94

Znaci PAK pobednik e Aleksej :srce:
Edinstveno ima mala promena na krajot, t.e Lea ne bila posledna.

P.S. Srculence, ako pak imam greska pisi go rezultatot od tvojata presmetka javno, ne e problem
ionaka ja imav matematika cel zivot 3 . :zelen:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.

Ре: Мојата прва фотографија 13 Дек 2010 02:40 #87526

 • srculence
 • srculence's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • la vita e bella!!!
 • Теми: 804
 • Thank you received: 206
 • Карма: 14
Ane ne e bitno koj e pobednikot bitno e da se ucestvuva...a toa sto matematika slabo ti isla leleeeee od mene imas 2- :hahaha: pak si utnala nesto :muahaha:
Темата е заклучена.

Ре: Мојата прва фотографија 13 Дек 2010 02:52 #87552

 • Zvezdicka
 • Zvezdicka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • bow down you mortals ... She is here....
 • Теми: 1190
 • Thank you received: 616
 • Карма: 34
bubamara wrote:
Zvezdicka wrote:
cestitki za Serbetko :* zetot moj za Lena hahaha nema veze sto sme vtori..vazno se ostanuva u familija hahaha :)
Ѕвездичке, каде ти трчаш, има и во Скопје девојчиња за Алексеј :hahaha: :srce:
Честитки за убавецот мил, од бебе го имал неодоливиот шарм, смешко сладок :srce: :srce:

bubke ne trcam ja toa e resena rabota, taksan mi e zetot odmna :-)) :-)) :-)) :-))
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Kinky

Ре: Мојата прва фотографија 13 Дек 2010 02:56 #87565

 • bubamara
 • bubamara's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Happy mama!
 • Теми: 2461
 • Thank you received: 1233
 • Карма: 102
Не знам, види мајка му погоре што ме прашува :poimnemam:
:hahaha: :hahaha:
Кинкич, се натегаме од сега за шебетко, замисли кога ќе порасне што ќе им прави на младите дами (нас мајките на девојчињата, тогаш нема да ни одговара многу-многу:laugh: )
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Kinky
 • Страна:
 • 1
 • 2

Најново на форумот

 • No posts to display.